14-sto Dniowe Wyzwanie Sprzedażowe

Witaj na wyzwaniu sprzedażowym! Cieszę się, że jesteś z nami!

Wyzwanie pomaga ludziom sprzedaży poprawiać wyniki poprzez podnoszenie skuteczności rozmów z klientami. Zanim zaczniemy, mam kilka informacji:

 1. Codziennie otrzymasz 1 zadanie przez 14 kolejnych dni, z powiadomieniem na Twój email.
 2. Wszystkie wiadomości wysyłane są codziennie o tej samej porze, w zależności od godziny Twojego zapisu, jeśli jest to godzina 17.00 - to wszystkie wiadomości przyjdą codziennie o tej samej porze.

Plan szkolenia

1 tydzień to budowanie mocnego fundamentu: 

Umawianie spotkań
Skuteczna sprzedażowa komunikacja
Strategia podnoszenia wyników
Prezentacja wartości oferty

2 tydzień to zmierzenie się z trudnymi sytuacjami: 

Utrzymywanie motywacji do działania
Pokonywanie obiekcji
Obrona ceny i negocjacje cenowe
Skuteczne zamykanie sprzedaży

Pamiętaj, żeby maksymalnie się zmobilizować podczas wyzwania. Tu chodzi o Twoje wyniki!  Jeśli lubisz "przykręcić sobie śrubę" - zrób to teraz! Zmobilizuj wszystkie Twoje siły i energię i koncentrację i podejdź do Wyzwania w 100% poważnie!
Jeśli wolisz potraktować Wyzwanie jako doskonałą zabawę- zrób to! Baw się każdym dniem i traktuj go jako pole do testowania nowych działań!

Bonus i nagroda dla aktywnych

Wierzę, że w sprzedaży szczęście zawsze sprzyja aktywnym i właśnie dlatego nagradzam aktywnych i wytrwałych uczestników moich szkoleń. Nagrodzę również Ciebie!

Bonus dla aktywnych: nagranie audio „Jak zaczyna dzień każdy skuteczny handlowiec – poznaj nawyk prowadzący do sukcesu sprzedażowego”.

Odbierzesz go 7 dnia Wyzwania, jeśli codziennie przez 7 dni zamieścisz komentarz z odpowiedzią na „pytanie dla aktywnych”, dzieląc się ze mną Twoimi postępami. Możesz także alternatywnie wypełnić i wysłać mi ćwiczenie, które znajdziesz na jutrzejszym wyzwaniu.

Nagroda dla wytrwałych: nagranie audio „3 sekrety sukcesu w sprzedaży, które prowadzą do szybkiego zwiększenia wyników”.

Otrzymasz go 14 dnia wyzwania, jeśli prześlesz do mnie krótkie podsumowanie, jak pracowałeś nad osiągnięciem Twojego sprzedażowego celu, co wdrożyłeś i zmieniłeś w swojej pracy przez 14 dni.

Podejmujesz Wyzwanie??  Odpowiedz na pytanie dla AKTYWNYCH!

Co chcesz osiągnąć, biorąc udział w Wyzwaniu Sprzedażowym?

Aby skorzystać z komentowania jako "gość" : kliknij w pole " Join the discussion...", następnie kliknij pole " Name " i zaznacz
" Wolę pisać jako gość "

 • Witaj na Wyzwaniu sprzedażowym! Jaki stawiasz sobie cel na najbliższe 14 dni?

  • Do 4 października podpiszę 15 umów z nowymi klientami z zimnej bazy i z tego tytułu zarobię dodatkowe 2000 zł.

   • To mi się podoba! Dzięki za podzielenie się celem- trzymam kciuki za Twój sukces!

 • Katarzyna

  Od dziś każdego dnia umawiam 3 spotkania.

 • Cześć! Pozyskuję klientów na szkolenia językowe w firmach. Mój cel to: „Do 24 marca pozyskam klientów na 6 grup 2x60minut, co przyniesie mi 1440zł brutto premii”. :-)

  • Cześć! To świetny cel, zatem trzymam kciuki za jego realizację! Aby jeszcze bardziej go wzmocnić dodaj do niego, co zamierzasz zrobić z tą premią, czyli po co Ci ta nagroda!

   • A tego już oficjalnie nie będę pisał 😉

 • Gosia P.

  Witam. Działam w mlm – sprzedaję nie tylko produkty, ale również (a nawet przede wszystkim) swój biznes. Mój cel to: Do piątku 22 kwietnia w drugiej linii mam nowe 7 osób, które złożyły już zamówienie o łącznej wartości 700 pktów. Troje z nich uczy się, jak budować sieć. Przyniesie mi to 1000 zł rabatu w maju.

  • Witaj na Wyzwaniu sprzedażowym! Widzę, że masz cel oparty o konkrety i liczby, to bardzo dobrze. Aby zwiększyć szanse na jego osiągnięcie zapisz go w taki sposób, aby był on w 100% zależny od Ciebie, czyli abyś miała pod kontrolą na przykłas wszystkie działania, jakie wykonasz. Powodzenia i trzymam kciuki- napisz koniecznie, jak Ci idzie! IKP

 • Iwona Aleksandra Ositek

  Cześć! Jestem kierownikiem Działu Obsługi Klienta Zagranicznego. Mój cel to do przyszłego piątku 160 wysyłek mojej 5os grupy konsultantów

  • Witaj na Wyzwaniu!

   Ważne będzie ustalenie, jakie działania doprowadzą Cię do jego realizacji szczególnie, że jest to cel zespołowy.
   Trzymam kciuki!
   IKP

   • Iwona Aleksandra Ositek

    Oczywiście! Pracuję w sprzedaży od 8 lat i potrzebuję doszkolenia/utrwalenia/przypomnienia sobie wiedzy :) Działania jakie już podjęłam to: meeting motywujący omawiający (zbijanie obiekcji + scenki symulacyjne). Zmodyfikowałam ćwiczenie „biuro matrymonialne” mające na celu dopasowanie zalet do potrzeb klienta używając języka korzyści, a potem przełożyłam to bezpośrednio pod produkt :) Kolejne działania to wyznaczenie targetów dziennych grupowych i indywidualnych. Chcę przygotować też konkurs motywujący na przyszły tydzień. Dla najlepszego konsultanta (motywacja finansowa).

    • To mi się podoba :)
     Na kolejnych dniach Wyzwania znajdziesz ćwiczenia, które będą dodatkową motywacją i inspiracją do osiągnięcia Waszego celu. Szczególnie mówienie „językiem klienta” .
     IKP

 • Małgorzata Łysik

  Cześć. Mój cel to sprzedaż minimalna 2 szt na osobę dziennie w moim 5-osobowym gronie handlowców. Mam nadzieje ż to szkolenie pomoże mi ja im

  • Witaj na Wyzwaniu! Zatem jeśli realizacja celu dotyczy także ich, a chcesz, żeby im pomogło to… niech dołączą do wyzwania i oni!

 • Piotr

  Cześć. Moim zadaniem jest umawianie klientów banku na spotkanie z doradcą w placówce banku. Moim celem jest umawianie 2-3 spotkań dziennych (być może ktoś odniesie wrażenie, że to mało, ale specyfika mojej pracy jest taka a nie inna, i trzy spotkania dziennie to całkiem dobry wynik :-) Dla przykładu: mój miesięczny target umówieniony to min. 15 spotkań ). Niestety, ostatnie miesiące były dla mnie dość słabe. Niezadowalające wyniki umówieniowe są dla mnie coraz większym powodem do zmartwień. Zacząłem wręcz zastanawiać się nad zmianą pracy. Ale kupiłem Pani książkę, przeczytałem ją „od dechy do dechy” a teraz biorę udział w wyzwaniu. Jeżeli się uda, to będzie Pani moją Królową! :-)

  • Cześć, dzięki za podzielenie się Twoją historią! Z umawianiem spotkan jest tak, że wymagają zarówno kreatywnego podejścia i patrzenia na całą rozmowę oczami klienta, a z drugiej systematycznego działania. Po Twoch słowach widzę, że nasz mnóstwo determinacji i tak trzymaj! Eksperymentuj ze zdaniem otwierającym rozmowę. Trzymam kciuki!

  • Cześć, dzięki za podzielenie się Twoją historią! Z umawianiem spotkan jest tak, że wymagają zarówno kreatywnego podejścia i patrzenia na całą rozmowę oczami klienta, a z drugiej systematycznego działania. Po Twoich słowach widzę, że nasz mnóstwo determinacji i tak trzymaj! Eksperymentuj ze zdaniem otwierającym rozmowę. Trzymam kciuki!

 • Przemek

  10 nowych kontaktów, 3 wygrane sprzedaże, min 20 notatek z rozmów, wartość sprzedaży min. 10k :)

  • Witaj na Wyzwaniu sprzedażowym!
   Po Twoim celu widzę, że zdecydowanie lipiec nie będzie dla Ciebie „sezonem ogórkowym”!
   Trzymam kciuki za podjęcie Wyzwania i codzienną pracę. Daj z siebie wszystko przez te 14 dni!
   IKP

 • Marcin

  Cześć Iza, podjąłem się 14 dniowego wyzwania i oto jestem. Branża B2B usługi outsourcingowe dla biznesu – rynek gdzie cena czyni cuda 😉 Moje wyzwanie to 5 skutecznie umówionych spotkań w ciągu 14 dni wyzwania. Potencjalna wartość nowych umów 50k.

  • Witaj na Wyzwaniu,
   piszę z wakacyjnym opóźnieniem, więc na tym etapie powinieneś być już prawie na osiągnięciu celu! Jak Ci idzie?
   IKP

 • Agnieszka

  Witajcie z tej strony Agnieszka, obecnie działam w marketingu referencyjnym. Cel związany z najnowszym projektem to: Jest 16 sierpnia – świętuję osiągniecie awansu na D2.

  • Witaj Agnieszko!
   To bardzo konkretny i jasny cel: trzymam kciuki za jego osiągnięcie!
   Powodzenia
   IKP

 • Witam Was na Wyzwaniu Sprzedażowym!
  Jestem przekonana, że najbliższe 14 dni zaangażuje Was do działania i pomoże rozwinąć kluczowe sprzedażowe umiejętności. BONUS będzie testem Waszej aktywności, a NAGRODA – wytrwałości. To dwa klucze do sukcesu w sprzedaży.
  Trzymam kciuki za osiągnięcie celów!
  IKP

 • Monika

  Witam,
  działam w branży finansowej ( kredyty). Mój cel umówienie w trakcie wyzwania co najmniej 8 dobrych spotkań biznesowych zakończonych sprzedażą na poziomie 350 k.

  • Witaj Moniko, konkretny cel na Wyzwanie!
   Umawianie spotkań wymaga dużo motywacji i aktywnego działania, więc trzymam kciuki!
   Do usłyszenia jutro,
   IKP

 • Marzena

  Witam, z przyjemnością dołączam do przedsięwzięcia. I co z tego, że jestem menadżerem? :) przecież przykład jest najlepszą metodą na .. pokazanie: jak, gdzie, ile :) Zachęciłam także Renatkę – Specjalistkę, nową adeptkę trudnej sztuki sprzedaż ubezpieczeń :)

 • Marzena

  Edytuję :)
  Witam, z przyjemnością dołączam do przedsięwzięcia. I co z tego, że
  jestem menadżerem? :) przecież przykład jest najlepszą metodą na ..
  pokazanie: jak, gdzie, ile :) Zachęciłam także Renatkę – Specjalistkę,
  nową adeptkę trudnej sztuki sprzedaży ubezpieczeń :)

  • Witaj Marzeno,
   bardzo dobra odpowiedź szefa.
   Pytanie dla szefów jest oczywiście prowokujące … do działania 😉
   Cieszę się, że wspólnie bierzecie udział i trzymam kciuki za postępy Renatki – ma silne wsparcie!
   IKP

 • Asia

  Witam, dołączam do wyzwania, chcę po prostu zacząć skutecznie umawiać spotkania, nie wiem ile, ważne aby ich ilość sukcesywnie się zwiększała, moja motywacja będzie na pewno wtedy większa :) ps. Marzena gdyby wszyscy menadżerowie mieli takie podejscie jak Ty.. :)

  • Witaj Asiu!
   Umawianie spotkań to świetny cel na wyzwanie, a im więcej sukcesów tym się bardziej chce :)
   Widzę, że jutrzejszy dzień zdecydowanie będzie dla Ciebie!
   IKP

 • Hanna

  Wprawdzie nie jestem stricte handlowcem, ale moja firma jest firmą handlową. Może się czegoś ciekawego dowiem? Może przełożę to na funkcjonowanie w realiach mojej firmy? Tak czy siak, wiedzy nigdy za dużo:)

  • Witaj Hanno,
   jestem przekonana, że znajdziesz tu inspiracje – tym bardziej będę czekać na Twoją relację!
   Na każdy dzień przygotowałam także pytania, które pomogą Ci przełożyć dni wyzwania na Twoją pracę.
   IKP

 • Agnieszka

  Cześć,
  pracuję w branży finansowej, z klientem firmowym. To ludzie, którzy wiecznie są zajęci :), więc trudno jest się wstrzelić w ich potrzeby akurat wtedy, kiedy mają czas, żeby się spotkać i skorzystać z oferty. Wezmę udział w wyzwaniu po to, aby pokazać samej sobie, że jeszcze się nie wypaliłam i potrafię robić to co robię od 11 lat :) czyli pracuję w banku, jako doradca, pozyskując klienta biznesowego. Pozdrawiam

  • Witaj Agnieszko,
   bardzo mi się podoba Twój powód podjęcia wyzwania.
   Mam doświadczenie w pracy jako doradca klienta banku, więc wiem, że to wymagająca branża.
   Trzymam kciuki za wytrwałość i do usłyszenia jutro!
   IKP

 • Renata

  Dzień dobry
  Od kilku miesięcy zajmuję się zupełnie nowym dla mnie tematem – sprzedażą ubezpieczeń. W tym miesiącu powinnam już mieć umiejętność umawiania dwóch spotkań dziennie, jednak tak nie jest. Dołączam do Wyzwania, aby zwiększyć moją skuteczność i motywację, osiągnąć założony pułap umiejętności umawiania spotkań oraz aby stać się efektywniejszym sprzedawcą.

  • Witam na Wyzwaniu!
   Umawianie spotkań wymaga z jednej strony motywacji, a z drugiej wypracowania mocnego zdania otwierającego rozmowę. To warunek sukcesu. 5 dzień dotyczy umawiania spotkań, więc na pewno Ci się przyda.
   Do jutra, IKP

 • Marlena

  Chciałabym pozyskać wiedzę i nauczyć się szkolić moich pracowników, zmotywować siebie i ich do działania

  • Witaj na Wyzwaniu,
   Marlena, w kolejnych dniach przejdziesz przez cały proces sprzedaży, wykonując kolejne działania. Chcesz się zmotywować do działania? Rzucam Ci Wyzwanie! Wykonaj pierwsze 7 ćwiczeń i pokaż, że masz motywację, a dostaniesz ode mnie nagrodę.
   Podejmujesz? :)
   IKP

 • Kostek

  Witam, witam :)

  Zaczynam z poślizgiem :( ale zaczynam :)

  • Witam na Wyzwaniu!
   Lepiej późno, niż … później 😉
   Jak cel sprzedażowy stawiasz sobie na Wyzwanie?
   IKP

 • Igor

  Witam,
  Sprzedaje kredyty i mój cel to 3 umówione spotkania w oddziale (dziennie). Jestem początkujący i nie mam wypracowanych relacji z klientami a zimna baza to jakaś masakra!

  • Witaj,
   cel masz konkretny, zapytam jeszcze – ile spotkań umawiasz teraz, np. dzisiaj ?
   Zimna baza faktycznie potrafi dać w kość :) Ale też właśnie na niej nauczysz się wytrwałości i szukania najskuteczniejszych strategii rozmowy – a to jest fundament sukcesu w sprzedaży!
   IKP

   • Igor

    Z tym to różnie :( Działam od września i najlepszy wynik to 2 spotkania, czasem zero. Staram się wykonywać dziennie 20 połączeń skutecznych, czyli takich, że ktoś odezwał się po drugiej stronie i mam szansę porozmawiać a nie posłuchać poczty 😉

    • Pytam o to, ponieważ ilość dziennych telefonów to Twój punkt wyjścia.
     Czyli umiesz już umówić 2 spotkania dziennie, tylko nie umiesz jeszcze umawiać tych 2 codziennie :) I tego musisz się nauczyć!
     IKP

 • Nina

  Dzień dobry,
  Moim celem jest zwiększenie skuteczności w umawianiu spotkań przez telefon.

  • Witaj na Wyzwaniu – i do dzieła!
   Właśnie jestem po szkoleniu zespołu z umawiania spotkań, więc umawianie spotkań to ewidentnie motyw przewodni września :)
   IKP

 • Maciej Tomaszewski

  Witam,
  moim celem jest przede wszystkim poprawienie skuteczności mojego zespołu (telemarketingu),
  w umawianiu spotkań z klientami. Posiadamy 5 handlowców dla których chciałbym mieć przynajmniej
  2 spotkania w ciągu dnia umówione przez telemarketing.
  W chwili obecnej 2 osoby z telemarketingu wykonując razem 140-200 telefonów dziennie (8h pracy)
  umawiają zaledwie 2-3 spotkania.

  • Witaj,
   widzę, że masz dobry fundament, czyli liczby na poziom startowy na wyzwanie.
   Jeśli zespół nie podniesie wyników w ciągu najbliższego tygodnia na wyzwaniu, proszę do mnie zadzwonić .
   IKP

 • Martyna

  Witam
  aktualnie rozpoczynam pracę w finansach. Moim zadaniem jest umawianie spotkań dla doradców. Ciężko mi przyciągnąć uwagę rozmówcy już na początku rozmowy. Ludzie słysząc słowo „finanse”, „oszczędności” lub „inwestycje” reagują jak poparzeni. Już na początku słyszę słowa „Nie jestem zainteresowany’ lub „NIE, NIE, NIE…” nie dając mi dokończyć tego, co miałam zamiar im przekazać. Moim zadaniem nie jest sprzedanie im jakiegokolwiek produktu a jedynie umówienie spotkania. Faktem jest, że najczęściej pracuje na zimnej bazie klientów. Po prostu tragedia.
  Pracuje dopiero kilka dni, pierwszego dnia udało i się umówić cztery spotkania, drugiego już dwa.. kolejne dwa dni bez jakichkolwiek efektów. Motywacja mnie opuszcza.

  • Witaj na Wyzwaniu.
   Dzięki za podzielenie się Twoimi odczuciami, ponieważ ma je wiele osób rozpoczynających umawianie spotkań.
   Przyczyną jest sposób rozpoczynania rozmowy. Pomoc i wskazówki znajdziesz na następnych dniach wyzwania, które dotyczą komunikacji z punktu widzenia klientów.
   Czekaj na 4 i 5 dzień wyzwania!
   IKP

 • Magdalena

  Dobry wieczór :)
  Dopiero stawiam pierwsze kroki w sprzedaży. Motywacja jest ogromna, cele też są, ale wiedza zawsze się przyda od takiego eksperta z 14-letnim stażem. Cel to skuteczność 100%.

  • Witam na Wyzwaniu!
   Dziękuję za miłe słowa!
   Motywacja na początku pracy jest bardzo ważna, ponieważ uczenie się nowych rzeczy często wiąże się z popełnianiem błędów.
   A propos celu: właśnie dlatego pracujemy nad jego określaniem!
   Do usłyszenia!
   IKP

 • Łukasz Żukowski

  Chcę odzyskać świeżość. Jestem handlowcem od 7 lat. Zaczynałem od akwizytorki od domu do domu, sprzedawałem „telecomy” Multimiedia, netia etc. 2 lata, później 4 lata sprzedawałem ubezpieczenia na życie. teraz od roku Prąd i Gaz.

  Umię dużo, mam dużo wiedzy i umiejętności, jak już sie zabiorę za prace to wychodzi mi ponadprzeciętnie, ale…. często już mi się nie chce.
  Sprawia mi ogromną frajdę i satysfakcję, szkolenie i uczenie innych jak tą sztukę uprawiąć, pokazywać innym w realu jak to robić również, lecz „korpo” już nie dla mnie.

  Więc zamierzam odzyskąc świeżość.

  • Witaj,

   faktycznie, rutyna w tym zawodzie to częsta bolączka. Dlatego właśnie zrobiłam wyzwanie, bo wielu osobom potrzeba „świeżego” spojrzenia. Szkolę handlowców z wieloletnim doświadczeniem, więc wiem, że to pomaga.

   IKP

 • ULA F.

  Witam,
  Pracuje od ponad 6 lat w finansach. Zawsze radziłam sobie ze sprzedażą…plany były realizowane..może bez większego WOW ale moje wyniki nie schodziły poniżej przeciętną. Pół roku temu wróciłam po urlopie macierzyńskim i czuję się jak na równi pochyłej. Z miesiąca na miesiąc moja skuteczność jest coraz mniejsza. Największy problem mam z wyszukaniem „nowych klientów ” i umówieniem ich na spotkanie. Mam nadzieje ze kurs pomoże mi choć trochę.

  • Witaj na Wyzwaniu,

   faktycznie, umawianie spotkań, szczególnie w finansach, wymaga dziś dużej kreatywności i świeżości w komunikacji. Na wyzwaniu znajdziesz solidne podstawy, a jeśli będziesz potrzebowała więcej, zajrzyj do ebooka o umawianiu spotkań.

   IKP

 • czarek

  Witam,
  Właśnie dołączyłem do wyzwania, dzięki któremu chcę poprawić skuteczność umawiania spotkań z klientami, przykuwania ich uwagi i podniesienia skuteczności sprzedaży. Po kilku latach w dziale obsługi klienta(nie sprzedaży) „straciłem zęby” i idzie mi ta sprzedaż jak po grudzie. Pracuję w doradztwie finansowym, a zatem sprzedaję coś czego nie widać a co tak naprawdę każdemu jest potrzebne.
  Po lekturze książki Izy już dużo więcej wiem jak planować sprzedaż ale potrzebuję jeszcze ponieść jakoś rozmów i spotkań.

  • Witaj na Wyzwaniu!
   Cieszę się, że książka dała Ci podstawy. Zatem teraz czas na działanie!
   Podnoszenie skuteczności umawiania spotkań wymaga cierpliwości oraz ułożenia dobrej strategii rozmowy.
   Ważne, aby codziennie, krok po kroku „robić” lepsze rozmowy. To przynosi w efekcie skok wyników sprzedażowych!
   IKP

 • Diana Ciarkowska

  Witam. Jakiś czas temu zaczęłam pracę na telefonie- umawianie spotkań w banku. Po dwóch dniach byłam kompletnie załamana, ponieważ w słuchawce tylko „nie jestem zainteresowany”. Teraz po miesiącu pracy jest lepiej, ale sama widzę, że rozmowy prowadzę mechanicznie, nie mam skryptu ale i tak pojawia się stała formułka. Chcę, aby udział w wyzwaniu pozwolił mi zdobyć wiedzę prowadzącą do lepszego komunikowania się z klientami, do rozmowy w taki sposób, aby zaciekawić ich na tyle, żeby CHOCIAŻ zechcieli wysłuchać co chcę im przekazać. Jeśli chodzi o statystyki- mój cel to 5 umówionych spotkań dziennie.

  • Witaj!
   5 umówionych spotkań dziennie to dobry cel na wyzwanie.
   Dzisiaj, aby skutecznie umawiać spotkania koniecznie potrzeba opracować mocną komunikację sprzedażową, ponieważ oklepane standardy już nie działają. Dlatego jest ciężko.
   Na wyzwaniu znajdziesz kilka podpowiedzi!
   IKP

 • Witajcie!
  Niedawno zalozylam sklep online z koszulkami i torbami, które mają dawać pozytywny przekaz o małżeństwie, ale też ogolnie o noszących je. Dołączam, by nauczyć się kimunikować sprzedaż nienachalnie :-)

  • Witaj!
   Bardzo podoba mi się Twoje podejście: w sprzedaży nie chodzi o to, żeby zmuszać klientów, tylko, że ich przekonywać, czyli wywierać na nich wpływ:)
   Kilka najbliższych dni pokaże Ci, w czym rzecz:)
   IKP

 • Beata

  Witam, po 5 latach przerwy wracam do finansow, kiedys nie mialam problemow z umawianiem spotkan. Teraz nie jest juz tak „różowo”. Mam nadzieję ze ten kurs pomoze nabrac wiatru w zagle i ruszyc do przodu. Pozdrawiam

  • Beato,

   w pełni się zgadzam, dziś nie jest już tak „różowo”, zresztą, to właśnie nad tym najczęściej pracuję z podczas szkoleń i konsultacji „co takiego mówić, żeby zaangażować klienta w rozmowę telefoniczną?”.
   Na wyzwaniu znajdziesz kilka konkretnych podpowiedzi, a w ebooku już całe scenariusze rozmów.
   Trzymam kciuki!
   IKP

 • Liliana

  Witaj! Moim celem jest przede wszystkim poprawienie skuteczności mojego zespołu konsultantów branży wellness. Miałam dłuższą przerwę w pracy i zauważyłam, że nie jestem już tak skuteczna jak kiedyś. Na pewno jedną z przyczyn jest wzrost konkurencji na rynku docelowym. Tym bardziej muszę popracować nad skutecznymi strategiami rozmowy, głównie z zimnymi kontaktami i mam nadzieję, że to „Wyzwanie” mi to ułatwi.

  • Witaj!

   To normalne, że czasem każdy z nas „wypadnie z torów” – widzę, że masz świadomość sytuacji (Twój powrót, zmiany na rynku).
   Wyzwanie pokaże Ci kilka sposobów, które odświeżają rozmowy z klientami. Jeśli Ci to nie wystarczy, napisz do mnie, lub zadzwoń, żeby omówić, jak jeszcze możesz podziałać, aby podnieść skuteczność.

   IKP

 • Małgosia Rak

  Witajcie,
  dolaczylam do wyzwania, poniewaz jestem swiezynka w branzy handlowej – Jestem glodna wiedzy☺a moim celem jest swoboda w kontakcie telefonicznym z klientem – zimne tel i skuteczne umawianie spotkan.

  • Witaj na Wyzwaniu!
   Bardzo podoba mi się określenie „głodna wiedzy” – zatem do dzieła!

   IKP

 • Iza

  Witam!
  Chętnie przyswoję trochę wiedzy w tym zakresie. Dopiero zaczynam swoją przygodę z telefonicznym umawianiem spotkań i każda fachowa wiedza będzie cegiełką do moich fundamentów w nowej branży.
  Pozdrawiam!

  • Witaj serdecznie,
   cieszę się, że tu jesteś bo Wyzwanie jest właśnie takim fundamentem!
   Trzymam kciuki za postępy w kolejnych dniach :)

   IKP

 • Adrian

  Witam! Moim celem jest przede wszystkim powiększenie praktycznej wiedzy o
  sprzedaży oraz zwiększenie swojej motywacji do dzwonienia przez telefon
  i umawiania w efektywny sposób spotkań.

  • Witaj na Wyzwaniu!
   Będę czekać na Twoje postępy – jeśli utrzymasz motywację to dodatkowo otrzymasz ode mnie nagrodę 😉
   IKP

 • Ania

  Witam, dołączam do wyzwania, chcę skutecznie umawiać spotkania!

  • Cześć,
   napisz jeszcze, ile umawiasz teraz, a ile chcesz umawiać za 2 tygodnie?
   IKP

 • Marcin

  Dobry wieczór, dołączam do wyzwania ponieważ chce podnieść swoje umiejętności sprzedaży. Posiadam już Pani książkę „Sprzedaż.Tylko sprawdzone techniki”, z której bardzo fajnie się uczyłem, lecz z powodu lenistwa pozostawiłem książkę na półce. Dzisiejszego wieczoru zacząłem przeglądać i trafiłem na Pani nagranie : „#85 Relacje z klientami: 3 najczęstsze błędy, które wszyscy popełniają”, które zainspirowało mnie do działania, w związku z czym postanowiłem wykorzystać chwilę i zacząć od razu :)

 • Marcin

  Dobry wieczór, dołączam do wyzwania ponieważ chce podnieść swoje umiejętności sprzedaży. Posiadam już Pani książkę „Sprzedaż.Tylko sprawdzone techniki”, z której bardzo fajnie się uczyłem, lecz z powodu lenistwa pozostawiłem książkę na półce. Dzisiejszego wieczoru zacząłem przeglądać Internet i trafiłem na Pani nagranie : „#85 Relacje z klientami: 3 najczęstsze błędy, które wszyscy popełniają”, które zainspirowało mnie do działania, w związku z czym postanowiłem wykorzystać chwilę i zacząć od razu :)

 • Dobrostaw

  W sprzedaży spotykam się z osobami w branży budowlanej, w której projektanci, inwestorzy, wykonawcy, a na końcu użytkownicy obiektów budowlanych – są moimi partnerami handlowymi. Każdy z nich ma inne cele i oczekiwania wobec mnie i oferowanych rozwiązań, a koniec końców trzeba wypracować kompromis. Nie jest to łatwe, dlatego cały czas trzeba podnosić swoje umiejętności, aby nie utonąć w maraźmie słabej jakości produktów i niskich cen. Okazuje się, że można doradzać swoim partnerom handlowym dobre produkty i nie zniżać się „do parteru”, żeby tylko złapać kontrakt. Żeby przetrwać, trzeba cały czas się uczyć i dostosowywać się do zmian. Dlatego tu jestem. Zamierzam osiągnąć dodatkowe umiejętności, a najbardziej podnieść poziom swojej motywacji do pracy w sprzedaży.

  • Witaj na Wyzwaniu sprzedażowym,
   dzięki za podzielenie się Twoją historią – dokładnie tak – trzeba cały czas rozwijać umiejętności i dostosowywać się do zmian. Na Wyzwaniu na pewno znajdziesz świeże spojrzenie na sprzedaż, które pozwoli Ci „trzymać rękę na pulsie”.
   Powodzenia,
   IKP

 • Tomek

  Cześć,
  biorę udział w wyzwaniu, ponieważ po kilku latach pracy w sprzedaży, chcę skorygować swoje patologiczne zachowania.
  Mam świadomość istnienia pewnych zachowań (nałogów), które są już dla mnie normalne i nie potrafię dojrzeć w nich elementów do korekcji.
  Mam nadzieję, że wyzwanie mi w tym pomoże.

  • Cześć,
   bardzo mnie zaciekawiło słowo „patologiczne” – rozwiniesz? :)
   Na Wyzwaniu szczególnie w pierwszym tygodniu otrzymasz ćwiczenia, dzięki którym spojrzysz świeżym okiem na swoje rozmowy!
   Do usłyszenia jutro :)
   IKP

   • Tomek

    Wiem, że stwierdzenie ‚patologiczne zachowania’ budzi obraz pijanego mężczyzny, który bije żonę, dzieci i pali w domu deskami zerwanymi z podłogi :)
    W moim przypadku chodzi o zachowania niewłaściwe, będące odstępstwem od tych pożądanych. O pewne złe nawyki, które wyrobiłem niekoniecznie świadomie. O takie, które dają mi efekt inny niż ten, który bym chciał uzyskać, a ze względu na to, że długo je stosuję, to ciężko mi zauważyć, że są złe.
    Trochę zakręcone, ale mam nadzieję, że zrozumiałe :)

    • :)
     Rozumiem, rozumiem, domyślałam się, że o to chodzi :)
     Zatem koniecznie czekam na info, co sobie uświadomisz dzięki wyzwaniu z tymi „nawykami” !
     IKP

 • Cześć Izo! Sprzedaję w segmencie B2B od 17 lat. Jestem szczerze ciekaw, czego nowego nauczę się podczas Wyzwania bo tego, że dowiem się czegoś wartościowego, jestem pewien, znając Twoje doświadczenie 😉 Nigdy nie wolno zaniedbywać zdobywania nowej wiedzy. Pozdrawiam i do następnych odcinków!

  • Cześć,
   zatem ja jestem jeszcze bardziej ciekawa co szczególnie Ci się przyda z zadań, jakie przygotowałam :)
   Koniecznie daj mi znać – będę czekać na Twoje komentarze!
   IKP

 • Joanna

  Hej:)
  Biorę udział w wyzwaniu ponieważ chcę mieć lepsze efekty sprzedażowe, od roku pracuję w dynamicznie rozwijającej się firmie i chcę nadążać za zmianami, a co za tym idzie podnosić swoje kwalifikacje sprzedażowe.

 • Magda

  Witam!
  żądna wiedzy trafiłam do Ciebie :) rozpoczęłam niedawno nową pracę, gdzie telefoniczne umawianie spotkań to norma, co rzutuje w końci na moje wyniki. Przyda się teoria w tym zakresie
  Pozdrawiam!

  • Witaj na Wyzwaniu,
   koniec roku to świetny moment na odświeżenie i poszerzanie umiejętności, aby mocno zacząć Nowy Rok!
   Trzymam kciuki!
   IKP

 • Ola

  Witaj!
  Od jakiegoś czasu szukałam nowej ścieżki rozwoju zawodowego i po 16 latach pracy w innej branży wybrałam sprzedaż. Po kilku miesiącach wiem, że był to wybór najwłaściwszy z właściwych! Bardzo potrzebuję jednak podbudowy teoretycznej. aby początkowe sukcesy nie okazały się tylko szczęściem debiutanta.

  • Witaj na Wyzwaniu!
   Cieszę się zatem, że zapisałaś się na Wyzwanie, ponieważ podczas kolejnych dni znajdziesz dokładnie to, czego szukasz :)
   Wyzwanie sprzedażowe jest właśnie takim fundamentem do skutecznej sprzedaży.
   Powodzenia!
   IKP

 • Monika Szustak

  Witam:)
  Ja po urlopie macieżyńskim chcę wrócić do pracy w sprzedaży. Przed urlopem pracowałam jako doradca mobilny dla banku. Miałam bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Zatrudniałam telemarketerkę, którą sama przeszkoliłam. Teraz sama muszę dzwonić i po tych trzech latach bez pracy sprzedawcy, straciłam swój zapał. Nie wiem od czego zacząc i jak dzwonić. Szablon rozmowy podany przez Spółkę nie przekonuje mnie. Dziś dzwoniłam po raz pierwszy od tych trzech lat przerwy i nie za dobrze. Coś straciłam przez te lata przerwy, a jedyne doświadczenie jakie mam przez lata to właśnie sprzedaż. Proszę o pomoc.

 • Piotr Jaskulski

  Chcę bez trudu wykonywać zimne telefony.

 • Kinga

  Zaczęłam prace w banku i chcę nauczyć się tak rozmawiać z klientem, aby go zaciekawić, żeby chciał umówić się ze mną na spotkanie w oddziale i przedstawienie przygotowanej dla niego oferty.

  • Witaj,
   umawianie spotkań to jeden z kluczowych obszarów z tego wyzwania – koniecznie zrób 4 najbliższe zadania!
   IKP

 • Saba

  Jako praktyk, potrzebuję świeżego spojrzenia na sprzedaż. Koniecznie :)

  • Witaj,
   świeże spojrzenie to mój znak firmowy 😉
   Jestem bardzo ciekawa, które ćwiczenie szczególnie będzie dla Ciebie nowe- napisz koniecznie!
   IKP

 • Paweł

  Zmieniłem branżę. Byłem sprzedawcą stacjonarnym teraz aktywnie pozyskuję klienta, chcę to robić najlepiej jak tylko możliwe…bez ograniczeń, potrzebny mi plan działania i liczę na to, że go stworzę z pomocą tego kursu i książki.

 • Tomek

  Wyrzucić złe nawyki, pozytywnie się motywować do działania, kłaść nacisk na relacje z klientem a nie „co mu wcisnąć”.

 • Krzysztof.

  Cel to zwiększenie efektywności spotkań handlowych, podniesienie konwersji z 15% na 25%, aby co czwarte spotkanie zamykać sprzedażą. Cel nr.2 to poprawa jakości umawianych spotkań, aby na etapie rozmowy tel. wykluczyć słabo rokujące spotkania.

 • Elżbieta

  Witam,
  buduję zespół sprzedażowy w branży MLM. Sprzedaję swój Plan Marketingowy i produkt /kosmetyki, produkty Wellness/. Moim celem jest nauczyć się pozyskiwać nowych klientów, jak i gdzie ich szukać, skutecznie umawiać 2 spotkania dziennie i pozyskiwać min 2 osoby/tydzień do swojego zespołu.

 • Agnieszka

  Witam, cel mam ogromny…:-) jestem osobą nieśmiałą, czasem strasznie denerwuję się i stresuję podczas rozmów. Nie umiem odnaleźć się w gronie obcych ludzi. gdyż najnormalniej w świecie wstydzę się, nie wiem jak zacząć rozmowę i o czym w ogóle…itp. Choć pomysł może wydawać się ciężki do realizacji, to chcę zmienić myślenie, znaleźć pracę przedstawiciela i …nauczyć się sprzedawać, stać się osobą śmiałą, umieć tak po prostu poznawać obcych ludzi, sprawić, bym umiała ich przyciągnąć. Chyba to wszystko w myśl słów Bruce’a Lee – nie nauczysz się pływać, jeśli nie wejdziesz do wody. Czytam dużo na ten temat, a teraz powoli trzeba przejść do realizacji.

  • Witaj,
   widzę, że to dla Ciebie bardzo ważne i wierzę, że sprzedaż będzie dobrą drogą do tego. Jako trener wielokrotnie towarzyszyłam osobom, które były naprawdę przerażone pierwszymi rozmowami sprzedażowymi. Co ważne, z każdą kolejną było im coraz łatwiej i łatwiej i łatwiej, aż pokonały w sobie tą barierę. Dlatego mocno trzymam kciuki za odważną decyzję – jeśli będziesz potrzebować pomocy, po prostu do mnie zadzwoń!

   Pozdrawiam serdecznie
   IKP

 • Arczi

  Chcę uporządkować swoją wiedzę dot. sprzedaży . Pracuję jako handlowiec kilka lat , wg. kolegów i pracodawcy radzę sobie dobrze.
  Ja jestem innego zdania . Mam więcej szczęścia niż rozumu :) .
  Mam jak większość osób problem z umawianiem spotkań ( a może blokadę ) . Mam nadzieję , że Twoja wiedza w jakimś stopniu mi otworzy umysł .

  • Witaj,
   jeśli czujesz, że „masz więcej szczęścia niż rozumu” oznacza to, że brakuje Ci strategii działania sprzedażowego :)
   Porządkowanie działań handlowców to jedno z moich kluczowych zadań, więc Wyzwanie d Ci fundament do tego.
   Jeśli poczujesz na Wyzwaniu niedosyt – zadzwoń do mnie lub zajrzyj do sklepu.

   Pozdrawiam serdecznie
   IKP

 • Mirela

  Moim celem jest oczywiście zwiększenie sprzedaży. Wyeliminowanie błędów które rzekomo popełniam, liczę na to że pomożesz mi w ulepszeniu moich rozmów. Po kilku „nie udanych” rozmowach telefonicznych, trochę mam blokadę i kolejne chyba już nie są takie efektywne. Pozdrawiam MF

  • Witaj na Wyzwaniu!
   Zatem szczególnie polecam Ci pierwszy tydzień Wyzwania – znajdziesz tam kilka ważnych ćwiczeń. Jeśli wciąż będziesz mieć blokadę, zapraszam na konsultację telefoniczną do mnie.

   IKP

 • Pawel

  Witam lubię wyzwania bo wnoszą wiele dobrego w życie :) dziękuję że mogę uczestniczyć w wyzwaniu zdecydowałem się na wyzwanie bo chce uczyć się od najlepszych, szybko i działać czyli być super sprzedawca :):) moja kategoria to rolnictwo :) wizja zdrowe jedzenie sprzedaję naturalne wapno co idzie z ph gleby im lepsze ph tym mniej nawozy Pozdrawiam Pawel

  • Witaj na Wyzwaniu,
   uwielbiam ambitną postawę u handlowców – to zawsze dobrze wróży!
   IKP

 • Ania

  Pozytywna motywacja potrzebna od zaraz!

 • Michał

  Witam! Rozpoczynam pracę w sprzedaży. Traktuję to wyzwanie jako część szkolenia oraz możliwość zdobycia przydatnej wiedzy i umiejętności.

  • Witaj,
   przepracuj zatem naprawdę solidnie wszystkie ćwiczenia z Wyzwania!
   IKP

 • Marzena

  Witam . Chciałabym aby szkolenie ułatwiło mi przełamanie bariery jaką w tej chwili mam po 20 latach w srzedaży produktów w Banku..Zawsze wykonywałam plany sprzedażowe i uchodziłam za dobrego sprzedawce, ale coś teraz nie czuje tego co robię mam coraz więcej wątpliwości i obiekcji przed rozmowa z klientem.Boję się że to wypalenie zawodowe, a plany są coraz większe.

  • Marzeno, doskonale rozumiem, o czym piszesz, ponieważ spadki motywacji dopadają każdego z nas.
   Cieszę się zatem, że jesteś na Wyzwaniu. Wierzę, że znajdziesz tu świeże spojrzenie, które zainspiruje Cię do działania.
   Powodzenia!
   IKP

 • Mirela Chudala

  Cześć, tez dołączyłam do szkolenia, mam nadzieję że nie tylko bede je realizować ale tez wysyłać Tobie Izo moje pytania :)

 • Wojciech Trocha

  Witam! Pracuje w sprzedaży od kilku lat. Ostatni rok nie mogę zaliczyć do udanych, dlatego chce dołączyć do wyzwania, by zobaczyć gdzie tkwi problem, bym mógł skupić się na wyeliminowaniu ich i poprawić swoją motywację do dalszych działań.

  • Witaj,
   napisz zatem na końcu Wyzwania, co odkryłeś- gdzie tkwi ta przyczyna,

   IKP

 • Damian

  Chce zdobyć nowa wiedzę na temat sprzedaży.

 • Liwia Tarasiuk

  Dzień dobry!

  Ponieważ dopiero stawiam pierwsze kroki na mojej ścieżce kariery zawodowej wierzę, że właśnie to wyzwanie nauczy mnie podstaw w zakresie sprzedaży. Chcę wiedzieć na co warto zwrócić uwagę w kontaktach z klientem- co robić a czego lepiej unikać. Najbardziej zależy mi na pokonaniu „bariery” związanej z dzwonieniem (marzę o tej lekkości i płynności w prowadzeniu rozmów!) do nowych klientów oraz na podniesieniu sprzedaży :)

  Pozdrawiam, Liwia.

  • Witaj,
   osobiście bardzo lubię sprzedawać przez telefon, więc znajdziesz na Wyzwaniu wiele cennych wskazówek,
   informuj mnie na bieżąco!
   IKP

 • Sandra

  Chcę osiągnąć lepsze wyniki, większą pewność i swobodę i nauczyć się czegoś nowego.

  Pozdrawiam,
  S

 • Witam na Wyzwaniu wszystkie nowe osoby :)
  Ostatnio jestem w trasie szkoleniowej, więc odpowiadam z opóźnieniem.
  Moi Drodzy, trzymam kciuki za Wasze cele i czekam na kolejne wiadomości z postępami!

  IKP

 • Dariusz

  Chcę zobaczyć czy rzucenie etatu i przejście na swoje to dobry pomysł 😛 Żeby zgarnąć prowizje trzeba coś umieć. Zobaczymy czy przez te kilka lat cokolwiek się nauczyłem :-)

  • Dobry, jeśli mamy 2 cechy – jakie? Odpowiedzi na 7 i 14 dniu Wyzwania.

   Jeśli dotrwasz – poznasz je!
   IKP

 • Gosia

  Chcę nauczyć się czegoś, czego jeszcze nie umiem :-)

 • Moi Drodzy, wysyłam właśnie Bonusy za 7 i 14 dzień Wyzwania kolejnym osobom.
  Ciekawa jestem, czy Wy także będziecie mogli je otrzymać :)

  PS. Szykujemy coś specjalnego dla Was, czyli okazję do spotkania, więc śledźcie e-maile ode mnie!
  IKP

 • Ania

  Stawiam pierwsze kroki w sprzedaży, skuteczne umawianie spotkań to mój priorytet:-)

  • Ania,
   pierwszy tydzień wyzwania jest dla Ciebie – sięgnij też po ebooka, bo tam najdziesz więcej o umawianiu spotkań.
   IKP

 • Przemysław Popis

  Witam chciałbym poprawić moją skuteczność w rozmowach z klientami

 • Witam wszystkie nowe osoby na Wyzwaniu,

  właśnie wysłałam kolejny Bonus – czekam na Wasze kolejne sukcesy!
  Dostałam taką oto wiadomość od Liwii, która ukończyła całe Wyzwanie:

  „Bardzo dziękuję za poprzedni bonus oraz możliwość wzięcia udziału w wyzwaniu. Nie ukrywam- było ono na tyle ciekawe,
  że z dnia na dzień czekałam na maila. Mam nadzieję, brać w podobnych wyzwaniach w przyszłości- są to cenne lekcje,
  które pomagają zwrócić uwagę na błędy, które robimy a co za tym idzie- eliminowaniem ich.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam!”

  IKP

 • Gość

  Bardzo ciężko idzie mi proponowanie produktów potrzebuje pomocy aby zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe

  • Witaj,

   zatem wykonuj solidnie każde ćwiczenie na Wyzwaniu i dziel się postępami!
   IKP

 • Marcin

  Dzień dobry, biorąc udział w tym wyzwaniu chciałbym poprawić zdolność umawiania spotkań oraz domykania sprzedaży. Aktualnie mam wrażenie że stałem się poniekąd zakładnikiem utartych zwrotów i schematów.

  • Witaj Marcinie,
   to częsty problem – rutyna w sprzedaży dopada wiele osób, więc cieszę się, że bierzesz udział w Wyzwaniu. Jest znane z tego, że daje świeże spojrzenie na sprzedaż!
   IKP

 • Jaga

  Dzień dobry. Zdecydowałam się wziąć udział w wyzwaniu, bo chciałabym dowiedzieć się czegokolwiek o sprzedaży:)

  • Witam,
   co za szczere wyznanie 😉
   Na początek proponuję zatem 14 sprzedażowych zadań! :)
   IKP

 • Anna

  Witam. Zdecydowalam sie wziąść udział aby poprawic wyniki w pracy

  • Witaj, trzymam Cię a słowo i czekam na informacje o kolejnych postępach!

 • Karo

  Nauka jak.najlepszej sprzedaży produktu oraz mocne zbijanje z obiekcji

  • Witaj Karo,

   zatem dla Ciebie do „jak najlepszej sprzedaży” – pierwszy tydzień Wyzwania, a do zbijania obiekcji – drugi.
   Czekam na wieści o postępach :)

   IKP

 • Justyna

  Chcę nauczyć się aktywnie kreować wynik sprzedaży.

 • Ada

  1) poznanie metod aktywnej sorzedaży,2) wyeliminowanie błędów powodujących brak skteczności

 • Mateusz

  Zaczynamy wyzwanie :)

 • Artur Czekański

  Pozyskać nowe komntakty

 • Kochani, planuję pod koniec sierpnia 1 dniowe szkolenie otwarte dla Was – tylko zastanawiam się, co wolicie: Skuteczną sprzedaż czy umawianie spotkań?
  Dajcie znać! :)
  IKP

  • Gosc

   Umawianie spotkan

 • Gość

  Gość

 • Gość

  Poprawić wyniki sprzedaży​

 • Karol Kaczmarek

  Chciałbym zweryfikować doświadczenie i wiedzę zdobyte do tej pory. Następnie wybrać te ‚perełki’ dla mnie, które pozwolą mi poprawić jakość i skuteczność mojej pracy jako handlowca.

  • Witaj na Wyzwaniu – świetny cel – koniecznie daj znać, które dni będą dla Ciebie „perełkami”!

   IKP

 • Ela

  Poprawić wyniki sprzedaży ,zamykanie sprzedaży (social media )

  • Witaj na Wyzwaniu,
   odpowiadam z opóźnieniem po trasie szkoleniowej :)

   Zamykanie sprzedaży to 2 tydzień Wyzwania – jesteśmy w kontakcie!
   IKP

 • Gosc

  Poprawic swoje wyniki

 • Kwas Kwass

  Nie mam doświadczenia,ale wierze że mój upór i detrminacja pozwoli mi osiągnąć wiele na rynku sprzedażowym

  • Podoba mi się Twoja postawa! Jeśli dotrzymasz słowa – w nagrodę wyślę Co Bonusy :)
   IKP

 • Matti

  Chcę osiągnąć większą sprzedaż i podnosić swoje zarobki oraz poprawić rozmowy z klientami

  • Witaj,
   mała podpowiedź: wybierz jeden konkretny obszar do przepracowania i skup się na nim!
   IKP

 • Jacek

  Czytałem pani książkę. Jestem gotowy na więcej!

  • Doskonale- a jak idzie osiąganie celu sprzedażowego?
   Co szczególnie zwróciło Twoją uwagę w książce? :)

   IKP

 • Piotr

  Chcę być dla klienta doradcą, a nie tylko sprzedawcą i jednocześnie poprawić skuteczność sprzedaży.

  • Witaj na Wyzwaniu, w kolejnych krokach dowiesz się, jak to osiągnąć :)

   Czekam na wieści o postępach!

   IKP

 • Aleksandra

  Chciałabym podnieść sprzedaż swojego zespołu, szukam technik które pozwolą nam uzyskać większe rezultaty :)

  • Witaj na Wyzwaniu – na pewno znajdziesz tu wiele takich technik – a jak zespół nie podniesienie wyników – to zapraszam do mnie na szkolenie! :)

   IKP

   • Aleksandra

    Chcemy przetestować przez 14 dni jak wygląda szkolenie powiązane z praktyką. Będę przypatrywać się grupie i pracować razem z nimi. Jeśli nam się spodoba to jak najbardziej będziemy kontynuować szkolenie :)!

    • Doskonały plan :)
     Zatem będę czekać na komentarze z Waszymi postępami!
     IKP

 • Ewelina

  Witam
  Dzięki wyzwaniu przede wszystkim chcę podnieść swoją sprzedaż zawsze starałam się stawiać na wiedzę o produkcie natomiast technika jest też bardzo wazna i chcę jej się nauczyć. Podejmuje wyzwanie! :)

  • Witaj Ewelino!
   Czekam zatem na Twoje komentarze z kolejnych dniach i postępy sprzedażowe!
   IKP

 • renata

  Chciałabym powiedzieć stop rutynie i wrócić do gry – zauważyłam u siebie problem z zamykaniem sprzedaży co ma wpływ na wyniki.Sądzę , że to przerwa jaką miałam w pracy i ciężko mi teraz wrócić . Nie chciałabym się wypalić dlatego podejmuję wszelkie próby .
  Pozdrawiam

 • Krystian

  Rozpocząłem pracę w firmie, która zajmuje się po części sprzedażą technologii. Będąc inżynierem, pracującym całe życie w terenie, nie potrafię prowadzić rozmów w szczególności w celu pozyskania nowego klienta. Mam nadzieję, że podjęte 14dniowe wyzwanie mi w tym pomoże i przełamie lęk przed kontaktem.

 • Marta

  Witam, pracuję jako doradca ubezpieczeniowy. Biorąc udział w wyzwaniu, chiałabym przede wszystkim odzyskać motywację, którą miałam jak zaczynałam pracę. Na chwilę obecną moim największym problemem jest umawianie spotkań i liczę na to, że dzięki temu wyzwaniu uda mi się polepszyć skuteczność umawiania spotkań i co za tym idzie zwiększyć sprzedaż.

 • Loli

  Witam chciałabym osiągnąc wieksze wyniki w umawianiu spotkań telefonicznie.

  • Witaj na Wyzwaniu!
   Napisz jeszcze, ile spotkań umawiasz teraz? :)

   IKP

 • Tomek

  Biorę udział w „wyzwaniu sprzedażowym”, ponieważ chciałbym zwiększyć moją skuteczność dotarcia do osób decyzyjnych w firmach tzn. prezesów, właścicieli,decydentów czy dyrektorów. Chciałbym również umawiać większą ilość spotkań z tymi osobami, obecnie jest to zbyt wielkie rozproszenie, w jednym miesiącu umawiam spotkań 15 żeby w kolejnym umówić 4. Coś trzeba z tym zrobić:) Pozdrawiam,

 • Ania

  Dopiero zaczynam przygodę swojego życia ze sprzedażą :) Jestem tu po to aby zacząć sprzedawać skutecznie :)

  • Przygoda swojego życia – masz rację, sprzedaż to prawdziwa przygoda dla ludzi kochających wyzwania!
   Witam na Wyzwaniu :)
   IKP

 • Aleksandra

  Co chcę osiągnąć? nauczyć się wytrwałości w dążeniu do celów. Nie chcę mówić, że „może” się dziś uda, chcę mówić „wiem,że się uda” :)

  • Świetny cel!
   Szczególnie uważnie wykonuj ćwiczenia z pierwszego tygodnia Wyzwania i koniecznie pisz, jak Ci idzie!

   IKP

 • Weronika

  Witam ! Biorąc udział w Wyzwaniu Sprzedażowym liczę na nową dawkę motywacji, a przy tym poprawę wyników sprzedażowych :) Wierzę, że te 14 dni zmieni całe podejście. Pozdrawiam!

  • Witaj, dołączyłaś do Wyzwania w świetnym momencie! Śledź e-maile, ponieważ już wkrótce wystartują moje Sprzedażowe LIVE ! :)

   Ściskam
   IKP

   • Weronika

    Nie mogę się zatem doczekać :)!

    Pozdrawiam !

 • Grzegorz

  Witam serdecznie. Ja chcę zwiększyć swoją sprzedaż produktów wysokiej jakości, w stosunku do tańszych i niższej jakości produktów oferowanych przez konkurencję.

  • Witaj,
   zatem bardzo przydadzą Ci się zadania z następnych dni Wyzwania – zrób szczególnie „dzień z życia klienta”.
   I wpadaj na Live na FB :)

   IKP

 • Piotr Nowicki

  Chciałbym zwiększyć umawianych spotkań i zwiększyć ilość spotkań zamkniętych sprzedażą. Moja praca polega na sprzedaniu klientowi wizji czegoś co osiągnie przez współpracę z naszą firmą. Nie mam tego produktu faktycznie w ręce i nie mogę go pokazać ale to dokładnie tak jak Pani i Pani produkt jeśli chodzi o szkolenia.

 • Mirosław Jadasz

  Chcę zwiększyć umawianie spotkań, finalizować spotkania skuteczną sprzedażą. Moim celem jest bycie skutecznym w całym procesie sprzedaży, począwszy od umówienia spotkania aż po finalizację a później również obsługa posprzedażowa.

 • Agnieszka Wu

  Chcę poprawić moje wyniki sprzedażowe.

 • Agnieszka

  Witam Cię.
  Chciałabym podnieść swoje wyniki sprzedażowe. Szczególnie zależy mi na zwiększeniu sprzedaży droższych produktów, które w bardzo dużej mierze powiększyła by mi liczbę zadowolonych klientów. Pragę wzmocnić/powiększyć swoje umiejętności w dosprzedaży i w zarządzaniu czasem pracy.
  Pozdrawiam

 • Marcin

  Chciałbym zwiększyć efektywność spotkań i wzbudzać zainteresowanie swoją ofertą. A w dalszym etapie zwiększając sprzedaż.

 • Lucjan

  Celem jest wzrost aktywacji klientów z bazy. 2 nowe aktywne sklepy tygodniowo.

 • krystyna

  Chcę poprawić wyniki w pracy ,organizację czasu i właściwie wyznaczać priorytety.

 • Adam

  Mam przekonanie o sobie, że nie umiem sprzedawać i właśnie dlatego podejmuję to wyzwanie :)

  • Witaj!
   Koniec roku to doskonały moment, aby się z tym zmierzyć!
   Życzę Ci więc, abyś w 2018 r. zaczął skutecznie sprzedawać!
   IKP

 • Ania

  Poznać techniki, które pozwolą mi skuteczniej umawiać spotkania przez telefon

  • Zatem koniecznie zapraszam też na Live w tym tygodniu o Umawianiu spotkań!

   IKP

 • Marzena Kaczmarek

  Sprzedaż mam dobrą .Chcę podnieść moje standardy na bardzo wysoki poziom,Sprzedaż przez telefon ,jest naprawdę trudna.Wszystko jest na półkach sklepowych.

  • Marzena, podniesienie standardów to najlepsza strategia na większą sprzedaż. Zatem na Wyzwaniu znajdziesz wiele wskazówek przydatnych w sprzedaży przez telefon!
   IKP

 • Karina Ciupka

  Chciałabym znaleźć nowe sposoby na przekonanie klienta, aby kupował u minie więcej.

 • Tomasz Ryś

  Chcę się dowiedzieć czegoś więcej niż wiem. Na pewno coś się przyda…. albo utwierdzi mnie w przekonaniu, że robię to dobrze.
  Pozdrawiam.

 • Patryk

  osiągnąć lepsze wyniki w sprzedaży, być prawdziwym partnerem dla moich klientów

 • P

  Sukces

 • Katarzyna

  Dopiero wkraczam w swiat sprzedazy i nie mam doswiadczenia ale mam sporo motywacji i jestem wytrwala.

 • Kamil

  Chce zwiększyć skuteczność wizyt sprzedażowych

 • Lucjan

  Udowodnić sobie, że potrafię to robić…

 • Kasia

  Chce nauczyć się sprzedawać skutecznie

  • Jesteś we właściwym miejscu! Zapraszam także na wyzwanie na fanpage izakrejcapawski – startujemy 26.01!

 • Paweł

  Chcę wyrobić sobie nawyk konsekwencji realizacji zadań przybliżających mnie do finalizacji sprzedaży.

  • Świetny cel! Zatem do dzieła! Zamykaniu sprzedaży dedykowany jest szczególnie 2 tydzień wyzwania.
   Trzymam kciuki!
   IKP

 • Jarek

  Chcę wrócić do podstaw, ponownie dużo dzwonic, spotykać się i zwiększyć sprzedaż o 100% do 100 mln zł