Masz pytania? Zadzwoń na 606 44 57 65 lub napisz na biuro@ikpszkolenia.pl

Poznaj moje cenione książki i ebooki

Jestem autorką 2 świetnie ocenianych książek, popularnych ebooków oraz ponad 50 artykułów o sprzedaży, obsłudze klienta, zarządzaniu czasem oraz zespołem publikowanych
w czołowych branżowych magazynach w Polsce

SPRZEDAŻ. TYLKO SPRAWDZONE TECHNIKI

Chcesz MAKSYMALNIE podnieść Twoje wyniki sprzedażowe?

Sięgnij po „Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki” – cenioną wśród handlowców i szefów sprzedaży książkę, zwierającą konkretne przykłady technik i strategii sprawdzonych na polskim rynku! W książce pokazuję, jak podnieść sprzedaż zmieniając zasady gry poprzez wejście w świat klienta i mówienie jego językiem. Oparte na przykładach techniki stanowią odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez uczestników moich szkoleń sprzedażowych. Handlowcy cenią w niej praktyczne przykłady sprzedażowe do stosowania „od ręki” i że świetnie się ją czyta!

ELASTYCZNE ZARZĄDZANIE CZASEM DLA AKTYWNYCH I ZAPRACOWANYCH

Masz poczucie, że czas przecieka ci przez palce? Pracujesz po godzinach, a lista zadań ciągle rośnie?

Poznaj Elastyczne Zarządzanie Czasem dla aktywnych i zapracowanych, które pomoże Ci wyjść na prostą i odzyskać panowanie nad natłokiem zadań!
Z książką opanujesz strategię 5 kroków efektywnego zarządzania czasem i odzyskasz kontrolę nad codziennymi obowiązkami. Znajdziesz tu sprawdzone metody i narzędzia, dzięki którym przestaniesz odkładać zadania na później, nauczysz się ustalać priorytety i tworzyć elastyczny plan dostosowany do twoich potrzeb. Podpowiem Ci także, jak uniknąć częstych pułapek i wykształcić w sobie dobre nawyki.

UMAWIANIE SPOTKAŃ. COLD CALLING
JAK SKUTECZNIE UMAWIAĆ SPOTKANIA Z KLIENTAMI?

Hitowy ebook, cieszący się rewelacyjnymi opiniami czytelników!

Poznaj 8 skutecznych skryptów rozmów, które sprawią, że już nigdy nie usłyszysz „nie dziękuję, nie jestem zainteresowany”.Zamień obiekcje Klientów na Twój sprzedażowy sukces w umawianiu spotkań!
Ebook da Ci praktyczną wiedzę na temat formuły umawiania spotkań, która podniesie wyniki finansowe Twojej firmy. Zawiera także skrypty umawiania spotkań na przykładach 8 wybranych branż.

SKUTECZNA SPRZEDAŻ. POZIOM WYŻEJ

JAK POKONAĆ OBIEKCJE BRAKU POTRZEBY?
Wiesz, że masz świetną ofertę, ale klienci mówią Ci, że „nic nie potrzebują”, „nic nie będą zmieniać”, bo „są zadowoleni”?

Poznaj skuteczną strategię UŚWIADAMIANIA KLIENTOM ICH POTRZEB i spraw, aby podczas rozmowy sprzedażowej klienci sami chcieli od Ciebie kupować!

Ebook dedykowany doświadczony handlowcom, którzy znają już podstawowe techniki sprzedaży i czują, że najwyższy czasem wejść w sprzedaży POZIOM WYŻEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ

Sprawdź książki, ebooki i planery

Sięgnij po moje praktyczne i świetnie napisane książki i ebooki,  które pomogły już ponad 15000 czytelników podnosić skuteczność!

Rewelacyjnie napisana książka o praktycznych metodach skutecznej sprzedaży. Otwiera umysł, poszerza horyzonty.”

Monika Kołakowska, handlowiec

Książka

Ebook

Planer

Ebook

Planer

Ebook

Ebook