Masz pytania? Zadzwoń na 606 44 57 65 lub napisz na biuro@ikpszkolenia.pl

Ostatnio w czasie szkolenia z zakresu sprzedaży rozmawiałam z handlowcami na temat realizacji planów sprzedażowych: jak im idzie, na jakim są etapie.

Pytałam także o to, czy uda im się zrealizować założone cele.

-Mam nadzieję, że tak- odpowiadali. – Staramy się, aby tak było.

Kilka dni później rzuciło mi się w oczy słynne stwierdzenie, że „nadzieja, to nie plan” i wtedy skojarzyła mi się ta historia.
Niektórzy handlowcy poruszają się w sferze nadziei, że uda im się sfinalizować sprzedaż, że pozyskają odpowiednią ilość klientów, że osiągną wymagane przez przełożonych plany. I wtedy od razu w Twojej głowie powinna zapalić się czerwona lampka: jeżeli masz nadzieję, na to, że sprzedasz, prawdopodobnie nie masz planu działania. Innymi słowy, jeżeli masz nadzieję, to „robisz to, co wiesz, zamiast wiedzieć, co robić”.

Jak możesz sprawdzić, w której jesteś połowie?

Przywołaj w pamięci Twoją ostatnią rozmowę z klientem, jeżeli klient zdecydował się na zakup, to czy potrafisz dokładnie określić, w jaki sposób do tego doprowadziłeś? A jeżeli nie kupił, to czy potrafisz określić, w jaki sposób do tego doprowadziłeś?

Nie wiesz? Możesz zacząć się martwić!

A teraz drugie pytanie: skąd wiesz, czy osiągniesz w tym miesiącu cel sprzedażowy?
Masz nadzieję?!

No właśnie!

Natomiast jeżeli odpowiadasz na to pytanie, tak, codziennie realizuję mój plan wykonania 30 rozmów z klientami oraz codziennie dążę do tego, aby zakończyć dzień złożeniem trzech konkretnych ofert klientom, którzy są zainteresowani, Twoje szanse na realizację planu sprzedaży zdecydowanie rosną! Tym bardziej, że jedynymi rzeczami, na które masz wpływ, jest Twoja aktywność i Twoje działania.

A zatem, tuż przed poniedziałkiem, nowym tygodniem i nowym miesiącem sprzedażowym, jaką masz odpowiedź na pytanie: skąd wiesz, czy osiągniesz w tym miesiącu cel sprzedażowy?

A jeśli chcesz od razu poprawić wyniki, spotkaj się ze mną na szkoleniu Skuteczna Sprzedaż już 22 listopada w Warszawie – sprawdź promocję na bilety już teraz, ponieważ ceny dynamicznie się zmieniają. Skuteczna Sprzedaż to szkolenie, podczas którego przejdziesz te same ćwiczenia, które pozwoliły Łukaszowi osiągnąć rewelacyjne wyniki.  Po szczegóły, kliknij na https://izakrejcapawski.pl/skuteczna-sprzedaz-szkolenie-otwarte-w-warszawie/

Pozdrawiam serdecznie!
Iza Krejca-Pawski 

Zdjęcie trenerki biznesu i autorki 2 książek Izy Krejca-PawskiO AUTORCE – IZA KREJCA-PAWSKI
Cześć, jestem Iza, moi klienci umawiają 8 spotkań na 11 telefonów, podnoszą sprzedaż o 30%  i odzyskują kontrolę nad swoim czasem. Moją misją jest sprawienie, żeby wszystkie osoby, które sprzedają i zarządzają zespołami osiągały podobne wyniki.

900 osób rocznie rozwija u mnie na szkoleniach umiejętności sprzedaży, umawiania spotkań, zarządzania czasem i zespołem oraz obsługi klienta. Jako trener odsłuchałam ponad 2500 rozmów sprzedażowych handlowców, konsultantów, doradców i telemarketerów z wielu branż.

Jestem trenerką umiejętności biznesowych, praktykiem biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży, negocjacjach i obsłudze klienta, którym uwielbiam się dzielić. Autorką cenionych i świetnie ocenianych książek „Sprzedaż. Tyko sprawdzone techniki” oraz „Elastyczne Zarządzanie Czasem„, ebooków „Jak skutecznie umawiać spotkania z klientami” i „Sprzedające Prezentacje”.

Rozwijaj się ze mną i wejdź POZIOM WYŻEJ w Twoich umiejętnościach!
Iza Krejca-Pawski