Masz pytania? Zadzwoń na 606 44 57 65 lub napisz na biuro@ikpszkolenia.pl

Siódmy dzień Wyzwania sprzedażowego

14-sto Dniowe Wyzwanie Sprzedażowe

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]

Gratuluję Ci ukończenia połowy podjętego przez Ciebie Wyzwania sprzedażowego! Dlatego czas na pierwsze podsumowanie i obiecany BONUS za Twoją aktywność!

Sprzedaję od 14 lat i wiem, że bez działania i aktywności nie ma wyników sprzedażowych. Jest tak dlatego, że to TY sprzedajesz, więc jeśli nie działasz, to nic się nie dzieje. Dlatego jako trener nagradzam aktywne i zaangażowane osoby na Wyzwaniu!

Chcę Ci też mocno i serdecznie pogratulować, ponieważ jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że naprawdę zależy Ci na podnoszeniu Twoich wyników. Jesteś zaangażowany w Twój rozwój, a to jest bardzo cenne! Dlatego jestem z Ciebie dumna
i trzymam kciuki za osiągnięcie postawionego celu.

Moją misją jako trenera jest pomagać ludziom sprzedaży podnosić wyniki sprzedażowe poprzez podnoszenie skuteczności każdej rozmowy z klientami. Stworzyłam Wyzwanie właśnie po to, aby pomóc Ci aktywnie podnosić sprzedaż.

Równocześnie jest to moment, w którym chcę nagrodzić Twoją aktywność.

[/text_block]

Byłeś aktywny? Mam dla Ciebie BONUS!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]

Aby otrzymać BONUS za aktywność wystarczyło codziennie dzielić się ze mną Twoimi komentarzami  lub wypełnić ćwiczenie, które otrzymałeś 2 dnia Wyzwania (plik z wypełnionym ćwiczeniem wyślij do mnie na kontakt@izakrejcapawski.pl)

 

BONUS to specjalne nagranie audio, w którym opowiadam, „Jak zaczyna dzień każdy skuteczny handlowiec – poznaj nawyk prowadzący do sukcesu sprzedażowego”.

Dowiesz się z niego, jaki jeden nawyk pozwala mi być skuteczną sprzedażowo, przekraczać plany i zdobywać nowych klientów!
Z nagrania dowiesz się także, jako go wdrożyć w praktyce.

[/text_block]

Ważne pytanie:

Na jakim etapie osiągania celu jesteś po pierwszych 7 dniach Wyzwania?