Masz pytania? Zadzwoń na 606 44 57 65 lub napisz na biuro@ikpszkolenia.pl

Pierwszy dzień Wyzwania sprzedażowego

14-sto Dniowe Wyzwanie Sprzedażowe

Witaj na wyzwaniu sprzedażowym! Cieszę się, że jesteś z nami!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]Wyzwanie pomaga ludziom sprzedaży poprawiać wyniki poprzez podnoszenie skuteczności rozmów z klientami. Zanim zaczniemy, mam kilka informacji:

  1. Codziennie otrzymasz 1 zadanie przez 14 kolejnych dni, z powiadomieniem na Twój email.
  2. Wszystkie wiadomości wysyłane są codziennie o tej samej porze, w zależności od godziny Twojego zapisu, jeśli jest to godzina 17.00 – to wszystkie wiadomości przyjdą codziennie o tej samej porze.

[/text_block]

Plan szkolenia

1 tydzień to budowanie mocnego fundamentu: 

Umawianie spotkań
Skuteczna sprzedażowa komunikacja
Strategia podnoszenia wyników
Prezentacja wartości oferty

2 tydzień to zmierzenie się z trudnymi sytuacjami: 

Utrzymywanie motywacji do działania
Pokonywanie obiekcji
Obrona ceny i negocjacje cenowe
Skuteczne zamykanie sprzedaży

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]

Pamiętaj, żeby maksymalnie się zmobilizować podczas wyzwania. Tu chodzi o Twoje wyniki!  Jeśli lubisz „przykręcić sobie śrubę” – zrób to teraz! Zmobilizuj wszystkie Twoje siły i energię i koncentrację i podejdź do Wyzwania w 100% poważnie!
Jeśli wolisz potraktować Wyzwanie jako doskonałą zabawę- zrób to! Baw się każdym dniem i traktuj go jako pole do testowania nowych działań!

[/text_block]

Bonus i nagroda dla aktywnych

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]Wierzę, że w sprzedaży szczęście zawsze sprzyja aktywnym i właśnie dlatego nagradzam aktywnych i wytrwałych uczestników moich szkoleń. Nagrodzę również Ciebie!

Bonus dla aktywnych: nagranie audio „Jak zaczyna dzień każdy skuteczny handlowiec – poznaj nawyk prowadzący do sukcesu sprzedażowego”.

Odbierzesz go 7 dnia Wyzwania, jeśli codziennie przez 7 dni zamieścisz komentarz z odpowiedzią na „pytanie dla aktywnych”, dzieląc się ze mną Twoimi postępami. Możesz także alternatywnie wypełnić i wysłać mi ćwiczenie, które znajdziesz na jutrzejszym wyzwaniu.

Nagroda dla wytrwałych: nagranie audio „3 sekrety sukcesu w sprzedaży, które prowadzą do szybkiego zwiększenia wyników”.

Otrzymasz go 14 dnia wyzwania, jeśli prześlesz do mnie krótkie podsumowanie, jak pracowałeś nad osiągnięciem Twojego sprzedażowego celu, co wdrożyłeś i zmieniłeś w swojej pracy przez 14 dni.[/text_block]

Podejmujesz Wyzwanie??  Odpowiedz na pytanie dla AKTYWNYCH!

Co chcesz osiągnąć, biorąc udział w Wyzwaniu Sprzedażowym?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]Aby skorzystać z komentowania jako „gość” : kliknij w pole ” Join the discussion…”, następnie kliknij pole ” Name ” i zaznacz
” Wolę pisać jako gość „[/text_block]