Masz pytania? Zadzwoń na 606 44 57 65 lub napisz na biuro@ikpszkolenia.pl

Dlaczego, pomimo świetnych relacji z klientem i doskonałej oferty nie zamykasz sprzedaży?
Ponieważ być może nie odpowiadasz na 3 KLUCZOWE PYTANIA, bez których nie zamkniesz sprzedaży.

Obejrzyj Live i dowiedz się:

  • Jakie są 2 największe problemy z zamykaniem sprzedaży?
  • Jakie są 3 kluczowe pytania, na które musisz odpowiedzieć klientowi?

PS. Włącz dźwięk! Najwygodniej Live ogląda się w trybie pełnego ekranu, możesz także obejrzeć go na Facebooku (fanpage facebook.com/izakrejcapawski ) – będzie mi miło, jeśli się przywitasz i podzielisz komentarzem.

Pozdrawiam serdecznie!
Iza Krejca-Pawski

 

 

Zdjęcie trenerki biznesu i autorki 2 książek Izy Krejca-PawskiO AUTORCE – IZA KREJCA-PAWSKI
Cześć, jestem Iza, moi klienci umawiają 8 spotkań na 11 telefonów, podnoszą sprzedaż o 30%  i odzyskują kontrolę nad swoim czasem. Moją misją jest sprawienie, żeby wszystkie osoby, które sprzedają i zarządzają zespołami osiągały podobne wyniki.

900 osób rocznie rozwija u mnie na szkoleniach umiejętności sprzedaży, umawiania spotkań, zarządzania czasem i zespołem oraz obsługi klienta. Jako trener odsłuchałam ponad 2500 rozmów sprzedażowych handlowców, konsultantów, doradców i telemarketerów z wielu branż.

Jestem trenerką umiejętności biznesowych, praktykiem biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży, negocjacjach i obsłudze klienta, którym uwielbiam się dzielić. Autorką cenionych i świetnie ocenianych książek „Sprzedaż. Tyko sprawdzone techniki” oraz „Elastyczne Zarządzanie Czasem„, ebooków „Jak skutecznie umawiać spotkania z klientami” i „Sprzedające Prezentacje”.

Rozwijaj się ze mną i wejdź POZIOM WYŻEJ w Twoich umiejętnościach!
Iza Krejca-Pawski