Masz pytania? Zadzwoń na 606 44 57 65 lub napisz na biuro@ikpszkolenia.pl

Drugi dzień Wyzwania sprzedażowego

14-sto Dniowe Wyzwanie Sprzedażowe

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]

Na pewno już nie możesz się doczekać, aby natychmiast zacząć działać i podnosić sprzedaż. Jeżeli do tej pory planowałeś podniesienie sprzedaży, ale efekty nie były takie, jakbyś chciał, przyczyna zapewne leżała w zbyt ogólnie określonym celu. Częstym błędem jest poprzestawanie za wyznaczeniu ogólnegu planu, bez przekuwania go na osiągalny cel.
Najskuteczniejsze są cele postawione w formie osiągniętej i pozytywnej wizji przyszłości, zapisane w bardzo konkretnej formie.

W określeniu różnicy pomoże Ci poniższy przykład. „Zwiększyć sprzedaż” to ogólny plan, ale brakuje mu kilku ważnych elementów.

Skuteczny cel na Wyzwanie to przykładowo:

Jest 19 września,  w ciągu ostatnich 14 dni umówiłam 20 spotkań handlowych  z klientami z „zimnej bazy”,   dzięki czemu pierwszy raz przekraczam mój plan sprzedaży i zgarniam 2000 zł premii!

Do celu koniecznie wyznacz nagrodę, czyli odpowiedź na pytanie „po co to robię”. Może być to premia, uczucie satysfakcji, poczucie postępu, coś, co jest dla Ciebie ważne. Nagroda podtrzymuje Twoją motywację! Przygotowałam dla Ciebie dwie nagrody, które otrzymasz za wytrwałość i aktywny udział w wyzwaniu.

Pierwszą nagrodę otrzymasz 7 dnia wyzwania, a drugą 14 dnia, na wielki finał.[/text_block]

Zadanie  dla Ciebie na dziś :

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]

  1. Przekuj Twój plan na konkretny, osiągalny sprzedażowy cel, wykorzystując do tego przygotowany szablon. Pobierz plik i wykonaj ćwiczenie >>
  2. Jeżeli wypełnisz to ćwiczenie przez kolejne 6 dni i wyślesz je do mnie, otrzymasz BONUS DLA AKTYWNYCH. Alternatywnie możesz także codziennie komentować wyzwanie.

Trzymam za Ciebie kciuki i już nie mogę się doczekać Twoich pierwszych sukcesów w sprzedaży! Jutro mam dla Ciebie kolejne ważne zadanie sprzedażowe. Iza Krejca-Pawski

[/text_block]

Pytanie dla AKTYWNYCH:

Czego brakowało w Twoim wczorajszym celu? Co dodałeś i co zmieniłeś?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]Aby skorzystać z komentowania jako „gość” : kliknij w pole ” Join the discussion…”, następnie kliknij pole ” Name ” i  zaznacz
” Wolę pisać jako gość „.[/text_block]