Jestem trenerem, który uczy doświadczone zespoły,
jak wejść POZIOM WYŻEJ

Kim jestem i dlaczego mogę Ci pomóc?

Pomagam szefom zespołów, handlowcom, konsultantom, doradcom, managerom sprzedaży, którzy zajmują się sprzedażą biznesową B2B  oraz wszystkich aktywnym i zapracowanym, aby lepiej wykorzystywali czas każdego dnia i elastycznie zarządzali czasem.

Szkolę zespoły sprzedaży i obsługi klienta, aby podnosić ich skuteczność działania. Dzielę się tym, co działa także w książce, na blogu i w licznych artykułach dla magazynów sprzedażowych. Od sześciu lat z sukcesem prowadzę firmę IKP Szkolenia.  Jestem praktykiem i kocham to, co przynosi efekty.

Dlatego też napisałam "Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki" - książkę dla  Ludzi Sprzedaży takich jak Ty i ja. Dla wszystkich aktywnych i zapracowanych napisałam z kolei "Elastyczne Zarządzanie Czasem", aby pokazać, jak w 5 krokach wykorzystywać czas każdego dnia. Razem podnieśmy Twoją skuteczność!

Iza Krejca-Pawski  Trener zespołów sprzedaży i obsługi klienta, praktyk sprzedaży, autorka 2 książek, ebooków i planerów.  Licencjonowana konsultantka Odporności Psychicznej (Mental Toughness MTQ48) oraz Zintegrowanego Modelu Przywództwa (ILM72),  na co dzień szefowa firmy IKP Szkolenia.

Podczas moich szkoleń dowiesz się rzeczy, których wdrożenie natychmiast podniesie Twoją skuteczność

Dzielę się tym, co działa w polskich realiach i jest sprawdzone w praktyce

SPRAWDŹ PROGRAMY MOICH SZKOLEŃ

900 osób rocznie przechodzi szkolenia pod moim okiem, podnosząc kluczowe umiejętności

Wspierałam już moim know how zespoły i managerów firm takich, jak:

Skuteczność szkoleń potwierdzają Wasze opinie!

Iza Krejca-Pawski jest praktykiem, który potrafi skutecznie wesprzeć uczestników szkolenia swoim doświadczeniem i wiedzą. Najlepszą rekomendacją jest to, że po szkoleniu po prostu stosuję większość rozwiązań i widzę, że działają!

Piotr Madej, Printmania Kraków,

Wcześniej dzwonienie do klientów powodowało u mnie stres i nie bardzo wiedziałam, co mówić, dzięki szkoleniu nauczyłam się, aby moja rozmowa skierowana była na klienta, szkolenie spełniło wszystkie moje oczekiwania, na pewno poprawię jakość mojej pracy!

Barbara Golis, MV Center

To, że zajmuję się sprzedażą i że jest ona moją pasją, to nie przypadek. Śmieję się, że jestem dzieckiem sprzedaży i otrzymałam w domu porządne sprzedażowe wychowanie. To dlatego, że moi rodzice prowadzili hurtownię i często zabierali mnie ze sobą, gdy zbierali zamówienia. Bawiłam się z rodzeństwem w remanent, a ulubionym paniom ze sklepów "wystawiałam" faktury. Pewnie dlatego do dziś uważam, że sprzedaż to dobra zabawa.

Wierzę, że szczęście sprzyja aktywnym. Z natury jestem konkretna, ale też uwielbiam się śmiać, co zobaczysz na zdjęciach.

Prywatnie jestem żoną, która usiłuje opanować sztukę gotowania zdrowych obiadów i molem książkowym. Czytam absolutnie wszystko. Kocham też pisanie, które od dziecka jest moją pasją. Pisanie jest dla mnie tak naturalne, jak oddychanie. Czasem ćwiczę, a czasem nie. Dzień zaczynam od wypicia kawy. Stale pracuję nad swoim zarządzaniem czasem oraz mam absolutną słabość do mojego telefonu, z którym w ogóle się nie rozstaję. Jak tylko się spotkamy, zaraz się o tym przekonasz!

Jestem autorką 2 świetnie ocenianych książek, popularnych i cenionych ebooków oraz planerów, w których dzielę się najlepszymi praktykami pozwalającymi osiągać lepsze wyniki.

Czytelnicy cenią moje książki za to, że świetnie się je czyta i wszystko podawane jest na konkretnych przykładach, dzięki czemu łatwo i szybko się je wdraża! Przekonaj się!

SPRAWDŹ MOJE KSIĄŻKI, EBOOKI I PLANERY
Książki, ebooki i planery autorstwa Izy Krejca-Pawski

Jestem także autorką ponad 50 merytorycznych artykułów oraz wypowiedzi eksperckich publikowanych w czołowych magazynach, prasie i portalach

Kilka faktów z mojego doświadczenia

 • Mam ponad 16 letnie doświadczenie w sprzedaży, negocjacjach i obsłudze klienta, czyli sama stosowałam techniki, z których teraz szkolę.
 • Jako szef sprzedaży wspierałam od podstaw tworzenie i rozwój 3 firm.
 • Prowadziłam z sukcesem negocjacje biznesowe z największymi firmami i instytucjami publicznymi w Polsce będąc handlowcem i managerem sprzedaży, co pozwala mi dzielić się ich przebiegiem.
 • Pracowałam w branżach bankowości, hr, telekomunikacyjnej, turystycznej i szkoleniowej, świetnie czuję się też w obszarach IT.
 • Szkolę rocznie ok. 900 konsultantów, doradców, specjalistów, handlowców i managerów, pomagając im osiągać pełnię możliwości.
 • Odsłuchiwałam 2800 nagrań rozmów z klientami, aby poprawiać wyniki pracowników, więc potrafię Ci pomóc słuchając nawet 1 Twojej rozmowy.
 • Byłam trenerem wewnętrznym w 2 firmach sprzedażowych, dzięki czemu mogłam natychmiast widzieć efekty po moich szkoleniach - wiem, co działa!
 • Szkolę pracowników z różnych firm, często będących liderami w swoich branżach,  jak i niezależnych doradców oraz przedsiębiorców.
 • Prowadziłam zajęcia na studiach podyplomowych "Zarządzanie Sprzedażą" na Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie
 • Zawodowo od 8 lat zajmuję się zwiększaniem wyników sprzedaży handlowców, pracowników obsługi klienta i managerów, takich, jak TY.
 • Na co dzień z sukcesem od 7 lat prowadzę własną firmę, więc po prostu jestem skuteczna biznesowo w tym, co robię i tego też uczę podczas szkoleń.
 • Jestem certyfikowanym trenerem sprzedaży, ukończyłam Szkołę Profesjonalnych Trenerów Sprzedaży SPTS we Wrocławiu oraz szkolenia trenerskie w Pracowni Psychologicznej  im. Elżbiety Sołtys w Krakowie.
 • Ukończyłam Psychologię biznesu na Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie,  więc szkolenia opieram o solidną psychologiczną wiedzę
 • Przepracowałam na salach szkoleniowych ponad 2000 godzin, dzięki czemu prowadzę szkolenia, które są solidnie przygotowane pod kątem efektywności procesu uczenia, jesteś w dobrych rękach!
 • Jestem Licencjonowaną Konsultantką Mental Toughness (MTQ48 – Licencja numer MTQ124617), przeszkoloną w zakresie metodologii narzędzia, stosowania, prawidłowej interpretacji wyników oraz udzielania informacji zwrotnej.
 • Jestem Licencjonowaną Konsultantką Zintegrowanego Modelu Przywództwa  (ILM72 – Licencja numer ILM123342), wspierając liderów w doskonaleniu kompetencji i rozwijania skuteczności przywództwa.

Szkolę dynamicznie, praktycznie, inspiruję Cię do działania!

Zobacz mnie w akcji  - obejrzyj filmiki i galerię zdjęć ze szkoleń

Obejrzyj wywiad dla serwisu Bankier.tv, gdzie opowiadam o tym, co decyduje o sukcesie w sprzedaży i jakie cechy wyróżniają skutecznych ludzi sprzedaży.

Obejrzyj wystąpienie z premiery książki "Elastyczne Zarządzanie czasem", gdzie opowiadam o tym, co różni osoby skutecznie zarządzające czasem od WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH

Iza i Michał Ikp szkolenia

Oferta szkoleniowa:
Iza Krejca-Pawski

Trener zespołów sprzedaży i obsługi klienta
e-mail: kontakt@izakrejcapawski.pl
kom. 606 30 21 80

Terminy, logistyka, organizacja szkoleń:
Michał Pawski
Kierownik projektów szkoleniowych
e-mail: biuro@ikpszkolenia.pl
kom. 606 44 57 65

ZAPYTAJ O OFERTĘ SZKOLENIATeraz także w wersji szkoleń online