Jestem znana z tego, że po moich szkoleniach sprzedajesz więcej

Kim jestem i dlaczego mogę Ci pomóc?

Pomagam szefom zespołów, handlowcom, konsultantom, doradcom, managerom sprzedaży, którzy zajmują się sprzedażą biznesową B2B  oraz wszystkich aktywnym i zapracowanym, aby lepiej wykorzystywali czas każdego dnia i elastycznie zarządzali czasem.

Szkolę zespoły sprzedaży i obsługi klienta, aby podnosić ich skuteczność działania. Dzielę się tym, co działa także w książce,  na blogu i w licznych artykułach dla magazynów sprzedażowych. Od ponad trzech lat z sukcesem prowadzę firmę IKP Szkolenia.  Jestem praktykiem, i kocham to, co przynosi efekty.

Dlatego też napisałam "Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki" - książkę dla  Ludzi Sprzedaży takich jak Ty i ja. Dla wszystkich aktywnych i zapracowanych napisałam z kolei "Elastyczne Zarządzanie Czasem", aby pokazać, jak w 5 krokach wykorzystywać czas każdego dnia. Razem podnieśmy Twoją skuteczność!

Iza Krejca-Pawski  Trener zespołów sprzedaży i obsługi klienta, praktyk sprzedaży, autorka 2 książek i artykułów sprzedażowych,  na co dzień szefowa firmy IKP Szkolenia.

Podczas moich szkoleń dowiesz się rzeczy, których wdrożenie natychmiast podniesie Twoją skuteczność

Dzielę się tym, co działa w polskich realiach i jest sprawdzone w praktyce

 900 osób rocznie przechodzi szkolenia pod moim okiem , podnosząc kluczowe umiejętności

Wspieram moim know how zespoły i managerów firm takich, jak:

Skuteczność szkoleń potwierdzają Wasze opinie!

Sprawdź, co się zmienia po 1 dniu szkolenia ze mną

Iza Krejca-Pawski jest praktykiem, który potrafi skutecznie wesprzeć uczestników szkolenia swoim doświadczeniem i wiedzą. Najlepszą rekomendacją jest to, że po szkoleniu po prostu stosuję większość rozwiązań i widzę, że działają!

Piotr Madej, Printmania Kraków

Wcześniej dzwonienie do klientów powodowało u mnie stres i nie bardzo wiedziałam, co mówić, dzięki szkoleniu nauczyłam się, aby moja rozmowa skierowana była na klienta, szkolenie spełniło wszystkie moje oczekiwania, na pewno poprawię jakość mojej pracy!

Barbara Golis, MV Center

To, że zajmuję się sprzedażą i że jest ona moją pasją, to nie przypadek. Śmieję się, że jestem dzieckiem sprzedaży i otrzymałam w domu porządne sprzedażowe wychowanie. To dlatego, że moi rodzice prowadzili hurtownię i często zabierali mnie ze sobą, gdy zbierali zamówienia. Bawiłam się z rodzeństwem w remanent, a ulubionym paniom ze sklepów "wystawiałam" faktury. Pewnie dlatego do dziś uważam, że sprzedaż to dobra zabawa.

Wierzę, że szczęście sprzyja aktywnym. Z natury jestem konkretna, ale też uwielbiam się śmiać, co zobaczysz na zdjęciach.

Prywatnie jestem żoną, która usiłuje opanować sztukę gotowania zdrowych obiadów i molem książkowym. Czytam absolutnie wszystko. Kocham też pisanie, które od dziecka jest moją pasją. Pisanie jest dla mnie tak naturalne, jak oddychanie. Czasem ćwiczę, a czasem nie. Dzień zaczynam od wypicia kawy. Stale pracuję nad swoim zarządzaniem czasem oraz mam absolutną słabość do mojego telefonu, z którym w ogóle się nie rozstaję. Jak tylko się spotkamy, zaraz się o tym przekonasz!

Regularnie inspiruję ponad 15.000 czytelników, publikuję w najważniejszych polskich magazynach:

Kilka faktów z mojego doświadczenia:

 • Mam 14 letnie doświadczenie w sprzedaży, negocjacjach i obsłudze klienta, czyli sama stosowałam techniki, z których teraz szkolę,
 • Jako szef sprzedaży wspierałam od podstaw tworzenie i rozwój 3 firm.
 • Pracowałam w branżach bankowości, hr, telekomunikacyjnej, turystycznej i szkoleniowej, świetnie czuję się też w obszarach IT
 • Przeszkoliłam ponad 1300 konsultantów, doradców, specjalistów, handlowców i managerów, pomagając im odzyskać pełnię możliwości,
 • Odsłuchiwałam prawie 1000 nagrań rozmów z klientami, aby poprawiać wyniki pracowników, więc potrafię Ci pomóc słuchając nawet 1 Twojej rozmowy
 • Byłam trenerem wewnętrznym w 2 firmach sprzedażowych, dzięki czemu mogłam natychmiast widzieć efekty po moich szkoleniach - wiem, co działa!
 • Szkolę pracowników z różnych branż, zarówno dużych, znanych form, jak i niezależnych doradców i przedsiębiorców
 • Zawodowo od 4 lat zajmuję się zwiększaniem wyników sprzedaży handlowców, pracowników obsługi klienta i managerów, takich, jak TY
 • Prowadziłam z sukcesem negocjacje biznesowe z największymi firmami i instytucjami publicznymi w Polsce będąc handlowcem i managerem sprzedaży, co pozwala mi dzielić się ich przebiegiem
 • Na co dzień z sukcesem prowadzę własną firmę, więc po prostu jestem skuteczna biznesowo w tym, co robię i tego też uczę podczas szkoleń.
 • Jestem certyfikowanym trenerem sprzedaży, ukończyłam Szkołę Profesjonalnych Trenerów Sprzedaży SPTS we Wrocławiu oraz szkolenia trenerskie w Pracowni Psychologicznej  im. Elżbiety Sołtys w Krakowie
 • Ukończyłam Psychologię biznesu na Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie,  więc szkolenia opieram o solidną psychologiczną wiedzę
 • Przepracowałam na salach szkoleniowych ponad 1000 godzin, dzięki czemu prowadzę szkolenia, które są solidnie przygotowane pod kątem efektywności procesu uczenia, jesteś w dobrych rękach!

Szkolę dynamicznie, praktycznie, inspiruję Cię do działania!

Zobacz mnie w akcji  - obejrzyj filmiki i galerię zdjęć ze szkoleń

Obejrzyj wywiad dla serwisu Bankier.pl, gdzie opowiadam o tym, co decyduje o sukcesie w sprzedaży i jakie cechy wyróżniają skutecznych ludzi sprzedaży.

Obejrzyj wystąpienie z premiery książki "Elastyczne Zarządzanie czasem", gdzie opowiadam o tym, co różni osoby skutecznie zarządzające czasem od WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH

Lubisz prezenty? To świetnie!

Odbierz komplet darmowych narzędzi dostępnych od razu do pobrania!

Stwórz SKUTECZNY SKRYPT UMAWIANIA SPOTKAŃ Wybierz i skorzystaj z szablonów, jakie otrzymują uczestnicy moich treningów!

privacy Pobierasz ćwiczenie w zamian za zapis do newslettera. Otrzymasz materiały tylko dla Subskrybentów, wartościowe posty, informacje o live'ach, szkoleniach i promocjach.

Stwórz MAPĘ DZIENNYCH PRIORYTETÓW
Wyznacz zawodowe priorytety wykonując szybkie ćwiczenie i uporządkuj Twoje zadania!

privacy Pobierasz ćwiczenie w zamian za zapis do newslettera. Otrzymasz materiały tylko dla Subskrybentów, wartościowe posty, informacje o live'ach, szkoleniach i promocjach.