Zapisz się na bezpłatny webinar prowadzony przez autorkę ebooka
"Umawianie Spotkań. Cold Calling"

WEBINAR "JAK SKUTECZNIE UMAWIAĆ SPOTKANIA?"

Zapisuję się na bezpłatny Webinar!
  • Jak zacząć "zimną" rozmowę z klientem, aby klient chciał rozmawiać?
  • 3 błędy w umawianiu spotkań i jak ich uniknąć?
  • Obiekcje klientów - jakich błędów unikać, aby je pokonać?
  • 2 strategie skutecznej rozmowy i którą wybrać dla swojej branży?

Września

17

  • Czwartek, 17 Września
  • Godzina 20.00
  • Czas trwania: 80 minut
Zapisuję się na bezpłatny Webinar!

WEBINAR PROWADZI IZA KREJCA-PAWSKI

Ebook Umawianie Spotkań i ebook Cold Calling

Iza jest autorką książek,  ebooków i planerów stworzonych i napisanych z myślą o handlowcach, doradcach i konsultantach chcących wejść w sprzedaży POZIOM WYŻEJ!

Czytelnicy cenią książkę za jasne wskazówki i inspirujące przykłady do wdrożenia "od ręki"!

Ebook "Umawianie Spotkań. Cold Calling" jest rewelacyjnie oceniany za same konkrety, przykłady rozmów, 8 skryptów i patenty na obiekcje. Skorzystaj z profesjonalnych skryptów umawiania spotkań pokazanych na konkretnych przykładach rozmów z 8 branż do stosowania “od ręki”.

Ebook "Cold Calling. Trening motywacyjny" to JEDYNY na polskim rynku motywacyjny trening w formie ebooka, który nie tylko zmotywuje Cię do działania, ale także przeprowadzi Cię przez serię ćwiczeń wzmacniających Twoją Odporność Psychiczną.

Izabela Krejca-Pawski Trenerka biznesu, autorka książek i ebookówUczę handlowców z doświadczeniem jak WEJŚĆ POZIOM WYŻEJ w rozmowach sprzedażowych! Dlaczego? Bo kocham sprzedaż i sama świetnie sprzedaję!

900 osób rocznie przechodzi szkolenia pod moim okiem, podnosząc kluczowe umiejętności. Moi klienci umawiają 8 spotkań na 11 telefonów, podnoszą sprzedaż o 30% w miesiąc i odzyskują kontrolę nad swoim czasem.

Moją misją jest sprawienie, żeby wszystkie osoby, które sprzedają i zarządzają zespołami osiągały podobne wyniki!książki i ebooki Iza jest autorką 2 świetnie ocenianych książek, popularnych i cenionych ebooków  oraz planerów, w których dzieli się najlepszymi praktykami pozwalającymi osiągać lepsze wyniki sprzedażowe!

Czytelnicy cenią jej książki za to, że świetnie się je czyta i wszystko podawane jest na konkretnych przykładach, dzięki czemu łatwo i szybko się je wdraża! Przekonaj się!

900 rocznie szkoli się pod okiem Izy, w tym zespoły z firm takich, jak:

Iza jest także autorką ponad 50 merytorycznych artykułów oraz wypowiedzi eksperckich publikowanych w: