Premiera Pakietu szkoleniowego „Podnieś skuteczność umawiania spotkań” – 6 BONUSÓW czeka!

umawianie spotkań jak umawiać spotkania

Praca twórcza, wymyślanie nowych rozwiązań, tworzenie ofert, wprowadzanie zmian jest potrzebne w każdej firmie. Podczas szkoleń często handlowcy narzekają, że „nie mają czasu pomyśleć” , ponieważ ponieważ pracy jest tak dużo, że nie ma „w co ręcę włożyć”. W IKP mamy dokładnie tak samo! I dlatego właśnie większość nowych rozwiązań powstaje u nas w sezonie wakacyjnym.  W tym roku wakacje były naprawdę twórcze: przygotowaliśmy nową wersję szkolenia o umawaniu spotkań w wersji on-line!

Jak podnieść skuteczność umawiania spotkań?

Potrzebne do tego są 3 rzeczy: po pierwsze wiedza, jak wygląda skuteczna startegia rozmowy umawiającej spotkania oraz wiedza o tym, jakich błędów się wystrzegać. Następnie: opracowanie własnej, skuteczne strategii rozmowy, która jest dopasowana do „świata klienta” – wtedy to, co mówisz przemawia do niego i chce się z Tobą spotkać. Po trzecie i najważniejsze: planowe i systematyczne działanie, podczas którego podnosisz skuteczność z rozmowy na rozmowę. Jeśli połączysz to wszystko z właściwie określonym celem, odniesz sukces!

                                                                                                       

Co otrzymasz w ramach pakietu?

Szkolenie on-line

Moja sprawdzona metoda 5 kroków pokazuje Ci jak i ile dzwonić, aby podnieść wyniki. Ponieważ każdy krok zawiera nagranie audio, będziesz się czuł tak, jakbyś ćwiczył osobiście ze mną!

Zeszyt ćwiczeń „Stwórz własną, skuteczną strategię rozmowy”

Prowadzę Cię w nim poprzez kolejne ćwiczenia ze szkolenia on-line w taki sposób, że tworzysz własną skuteczną strategię rozmowy o spotkaniach!

Ebook „Jak skutecznie umawiać spotkanie
z klientami?”

E-book, pełen przykładów i scenariuszy rozmów na przykładzie 8 branż!

 

Czy są premierowe BONUSY ??

Jako trener wierzę, że szczęście zawsze sprzyja aktywnym , dlatego przygotowaliśmy BONUSY dla pierwszych 6 osób, które zakupią Pakiet Szkoleniowy w cenie 159 zł:

BONUS SPECJALNY dla 2 pierwszych osób: Telefoniczna konsultacja umawiania spotkań z Izą
W jej ramach dzwonisz do Izy w ustalonym wspólnie czasie „umawiając się” na spotkanie, a następnie otrzymujesz wskazówki i analizę Twojej rozmowy.  Dowiesz się także, co warto zmienić i nad którym z 5 kroków szkolenia potrzebujesz jeszcze popracować, aby Twoje rozmowy były maksymalnie skuteczne.
Wartość  bonusa to 250 zł

BONUS dla 3 i 4 osoby: Konsultacja mailowa z Izą
W jej ramach wysyłasz do Izy  Twoją strategię rozmowy oraz opracowane mocne zdania, a następnie otrzymujesz wskazówki i analizę Twojego skryptu w odpowiedzi na maila. 
Wartość  bonusa to 100 zł

BONUSY dla 5 i 6 osoby: Książka „Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki” z osobistą dedykacją od Izy
Wartość 39,90

WAŻNE: 

Moi Drodzy,

serdecznie gratulujemy wszystkim aktywnym!
Wszystkie BONUSY zostały już rozdane. 

IKP