Moje publikacje

Jestem autorką 2 świetnie ocenianych książek, popularnego ebooka oraz ponad 50 artykułów o sprzedaży, obsłudze klienta, zarządzaniu czasem oraz zespołem publikowanych w czołowych branżowych magazynach w Polsce

Moje książki i ebook:

Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki. 

W książce pokazuję, jak podnieść sprzedaż zmieniając zasady gry poprzez wejście w świat klienta i mówienie jego językiem.

Oparte na przykładach techniki stanowią odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez uczestników moich szkoleń sprzedażowych.

Elastyczne Zarządzanie Czasem dla aktywnych i zapracowanych

Masz poczucie, że czas przecieka ci przez palce? Próbujesz robić listę rzeczy do zrobienia i planować czynności, jednak nic z tego nie wychodzi? Pracujesz po godzinach, a lista zadań ciągle rośnie?

Poznaj Elastyczne Zarządzanie Czasem dla aktywnych i zapracowanych, które pomoże Ci wyjść na prostą i odzyskać panowanie nad natłokiem zadań!

Jak skutecznie umawiać spotkania z klientami.

Poznaj 8 skutecznych skryptów rozmów, które sprawią, że już nigdy nie usłyszysz „nie dziękuję, nie jestem zainteresowany”.Zamień obiekcje Klientów na Twój sprzedażowy sukces w umawianiu spotkań!
Ebook da Ci praktyczną wiedzę na temat formuły umawiania spotkań, która podniesie wyniki finansowe Twojej firmy. Zawiera także skrypty umawiania spotkań na przykładach 8 wybranych branż.

Piszę artykuły dla:

Magazyn Nowa Sprzedaż.
Dwumiesięcznik o skutecznej sprzedaży i obsłudze klienta.

Piszę artykuły o tym, jak zmienia się sprzedaż i jak dopasować się  do dzisiejszych wymagań klientów, aby odnosić sukces.
Magazyn wydawcy Marketera +

Dylematy szefów zespołów handlowych.
Skuteczna sprzedaż w pytaniach i odpowiedziach.

Audiobook zawiera odpowiedzi na najczęstsze pytania szefów sprzedaży, w formie 10 nagranych artykułów z magazynu Szef sprzedaży, w tym moje artykuły:
"Jak zarządzać handlowcem, który sam był kiedyś managerem?"
"O co pytać kandydatów, szukając gwiazd sprzedaży?".

Magazyn Szef sprzedaży. 

Piszę artykuły do rubryki "Szkolenie, doskonalenie, rozwój", w którym pokazuję  szefom zespołów, jak rozwijać zarówno handlowców,  jak i własne umiejętności.

Piszę dla Szefa nieprzerwanie od marca 2013r.

Magazyn As Sprzedaży 

Piszę w nim artykuły o sprawdzonych technikach sprzedażowych, pomagając czytelnikom skutecznie podnosić wyniki.

DrSprzedaż.pldrsprzedaz_rekomenduje_blog

Dla portalu napisałam serię artykułów sprzedażowych prezentujących skuteczne techniki i strategie sprzedażowe.  Mój blog otrzymał także znak jakości.