Jak umówić więcej spotkań w 1 dzień NAWET jeśli nie masz czasu dzwonić!

Jak umówić więcej spotkań w 1 dzień NAWET jeśli nie masz czasu dzwonić!

Umawianie spotkań należy do tego obszaru sprzedaży, który często odkładamy na później, ponieważ „nie mamy czasu”. Zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia: napisanie oferty, napisanie wyjątkowo indywidualnie dopasowanego do potrzeb klienta e-maila, posprzątanie biurka. Tymczasem, spotkania same się nie umówią, a telefony same się nie zadzwonią.

Dlatego w tym Live pokazuję Wam KLUCZOWĄ rzecz, co takiego należy robić, aby umówić więcej spotkać, nawet, jak „nie macie” czasu dzwonić.  Obejrzyj LIVE i zmotywuj się do dzwonienia, tym bardziej, jeśli wykonujesz dużo zimnych telefonów.

W Live omawiam dwa narzędzia, które są moimi ulubionymi narzędziami do podnoszenia skuteczności sprzedaży i umawiania spotkań:

PS. Włącz dźwięk! Najwygodniej Live ogląda się w trybie pełnego ekranu, możesz także obejrzeć go na Facebooku (fanpage facebook.com/izakrejcapawski ) – będzie mi miło, jeśli się przywitasz i podzielisz komentarzem.

Umawianie spotkań na DECYDUJĄCE znaczenie dla Twoich wyników sprzedażowych? Zacznij rozmawiać tak, aby klient sam chciał się z Tobą spotkać – właśnie tego nauczysz się 17 grudnia na szkoleniu otwartym w Warszawie „Skuteczne umawianie spotkań”. Liczba miejsc jego ograniczona, więc decyduj się szybko. Na szkoleniu dowiesz się, jak prowadzić rozmowę, aby umawiać 8 spotkań z 11 telefonów, tak jak Bartosz, doradca ubezpieczeniowy, który przeszedł ten trening. Zgłoś udział i umów więcej spotkań TUTAJ >>

Pozdrawiam serdecznie!
Iza Krejca-Pawski