#80 5 powodów, dlaczego warto podjąć 14-sto dniowe Wyzwanie sprzedażowe.

Linkedin (1)

 Każdy, kto pracuje w sprzedaży wie, że płacą nam za efekty, czyli za liczby, a nie za starania czy dobre chęci.  Dlatego postanowiłam opracować program zwiększania sprzedaży w 14 dni. 

Zawodowo sprzedaję prowadząc firmę, szkolę ze sprzedaży i piszę o sprzedaży pomagając innym osiągać więcej, pracując mniej. „Osiągaj więcej, pracując mniej”  jest moim zawodowym mottem, do które nieustannie dążę i którego uczę podczas szkoleń i warsztatów. Oznacza ono skupianie się na działaniach, które przynoszą największe efekty i eliminowanie takich, które powodują stratę czasu i energii. Dzięki tej strategii możesz szybko podnieść wyniki i o to chodzi!

Za każdym razem, kiedy wyznaczam sobie nowy biznesowy cel,  opracowuję dla siebie własny program jego osiągnięcia  w formie wyzwania.  Uwielbiamy wyzwania, ponieważ łączą w sobie zabawę z efektami i wielokrotnie już pozwoliły mi podnieść wyniki czy też wkroczyć na nowy biznesowy poziom.

Ponieważ wiem, że to działa i na dodatek dostarcza mnóstwo frajdy, postanowiłam opracować wyzwanie sprzedażowe dla Ciebie, abyś także mógł osiągać więcej, dobrze się bawić i pracować mniej (ciężko).

Celem wyzwania jest  zwiększenie sprzedaży  w 14 dni poprzez podniesienie skuteczności każdej rozmowy z klientem, podczas spotkań, rozmów telefonicznych, targów i konferencji.

Dlaczego warto dołączyć do Wyzwania?  Czyli co się będzie działo:

Po pierwsze: Rzucisz sobie wyzwanie! Postaw przed sobą cel, jaki chcesz osiągnąć, a ja pomogę ci krok po kroku go osiągnąć, ponieważ robię to na co dzień szkoląc uczestników.

Po drugie: Przez 14 dni będziesz skupiać się na podniesieniu skuteczności w każdej rozmowie, koncentrując się na konkretach. Istotą Wyzwania jest aktywność i działanie, zatem jeśli nie chcesz działać, nie zapisuj się.

Po trzecie: Wyzwanie to nic innego jak osiąganie celu z tą różnicą, że w dużo bardziej inspirującej i motywującej wersji. Dobrze się bawisz i zwiększasz sprzedaż. Wyzwanie to coś specjalnego, na co potrzebujesz koncentracji, motywacji i skupienia, dlatego przynosi efekty. Przez 14 dni koncentrujemy się całkowicie na podniesieniu sprzedaży i wszystko co robisz, ma jeden cel.

Po czwarte: Wyzwanie jest formą kursu on-line, dlatego otrzymasz ode mnie konkretne ćwiczenia i zadania zwiększające sprzedaż, między innymi 6 sposobów na podniesienie skuteczności w sprzedaży, czy pokonywanie najtrudniejszych obiekcji.

Po piąte: Im więcej osób weźmie udział w Wyzwaniu, tym więcej pomysłów na zwiększenie sprzedaży, dlatego też od 4 maja otwieram grupę na Facebooku , na której możesz zadawać mi pytania i dzielić się swoimi sukcesami.
Pracujesz w zespole? Jesteś szefem? Zaproś współpracowników i razem zwiększajcie sprzedaż.

Motto wyzwania:  Razem, podnieśmy skuteczność każdej rozmowy sprzedażowej!

Dołącz do Wyzwania, jeśli: 

  • Chcesz podnieść skuteczność w umawianiu spotkań na ciepłych i zimnych telefonach
  • Chcesz lepiej negocjować z klientami
  • Chcesz tak zaczynać rozmowy, aby klienci cię słuchali
  • Chcesz przyspieszać proces decyzyjny klientów
  • Chcesz skuteczniej docierać do osób decyzyjnych
  • Chcesz skuteczniej radzić sobie z obiekcjami o cenie, konkurencji itp
  • Chcesz podnieść sprzedaż i zapulsować u Twojego szefa
  • Chcesz sprzedawać więcej podnosząc skuteczność swoich działań
  • lub osiągnąć inny, wybrany przez Ciebie sprzedażowy cel

Już ponad 200 osób wzięło udział w tym wyzwaniu, inspirując się i zwiększając sprzedaż.
Jak dołączyć?

Po prostu zapisz się w panelu poniżej: